اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از کدام زبان برنامه نویسی برای avr استفاده کنیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : از کدام زبان برنامه نویسی برای avr استفاده کنیم؟

درود
    به نظر من بهترین راه استفاده از avr-gcc است که یک پروژه کامل و با پیشرفتی سریع. جالب اینکه IAR هم داره از این پروژه استفاده میآ‌کنه. در ابتدا کار کردن یکآ‌کم مشکله ولی به شما قول میآ‌دم که اگه با هاش کار کنید دیگه دنبال هیچ راه دیگهآ‌ای نمیآ‌رید. همه نسخهآ‌های اون هم مجانی و جالبآ‌تر اینکه دسترسی به کدهای بسیاری رو برای شما مقدور میآ‌کنه. توی ویندوز با نام winavr ارایه میآ‌شود.
    در ابتدا من از codevision برای wizard استفاده میآ‌کردم ( فقط از نسخه demo ) و بعد با کمی تغییر به avr-gcc منتقل میآ‌کردم. فکر کنم اگه یکآ‌ کم حوصله بخرج بدهید به نتایج خوبی میآ‌رسید.
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spart
      درود
      به نظر من بهترین راه استفاده از avr-gcc است که یک پروژه کامل و با پیشرفتی سریع. جالب اینکه IAR هم داره از این پروژه استفاده میآ‌کنه. در ابتدا کار کردن یکآ‌کم مشکله ولی به شما قول میآ‌دم که اگه با هاش کار کنید دیگه دنبال هیچ راه دیگهآ‌ای نمیآ‌رید. همه نسخهآ‌های اون هم مجانی و جالبآ‌تر اینکه دسترسی به کدهای بسیاری رو برای شما مقدور میآ‌کنه. توی ویندوز با نام winavr ارایه میآ‌شود.
      در ابتدا من از codevision برای wizard استفاده میآ‌کردم ( فقط از نسخه demo ) و بعد با کمی تغییر به avr-gcc منتقل میآ‌کردم. فکر کنم اگه یکآ‌ کم حوصله بخرج بدهید به نتایج خوبی میآ‌رسید.
      موفق باشید
      gcc یک کامپایلر Multi platform است و کتابخانه های محاسباتی اش یک بار برای همه ی پورت های gcc نوشته شده و بسیار نا کارآمده، بخاطر همین اگر دقت کنید تو avrlibc یک سری کتابخانه ی محاسباتی اضافه شده که استفاده از اونها لازمش اینه که بتونید makefile بسازید که این برای مبتدی ها یه مقدار مشکله.
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Silix
        آقا یه سوال :

اگه میشه یه آدرسی، اسمی ، نشونی از اون شرکت رو بگذارید/

مبلغی که رفت رو Paypal همون مقدار دلاری بود که ریختین توش ؟؟ یا با کسری جاتش ؟
        آدرس پستی اش رو نمیدونم اما سر خیابان 12 اردیبهشت، یک مجتمع تجاری هست که طبقه ی دوم اون پاساژ بود.
        این هم هست: http://www.persianpaypal.com

نه یه کارمزد هم باید بپردازید.
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X