اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

نوشته اصلی توسط مستان نمایش پست ها
    سلام تو شهر ما که فعلا 43 تومنه:
    https://www.merqc.com/item/2083/%D8%...D8%A8%D8%AA_SH
    این بدون بردشه
    با بردش 100 تومنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر اقا نمایش پست ها
      این بدون بردشه
      با بردش 100 تومنه

بردشم 5500 تومنه که من حدود 10 روز پیش خریدم یعنی برد و سنسور رو هم 50 تومن نمیشه...
      در لینک زیر:

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام خدمت دوستان مخصوصا مهندسان طراح عزیز
      یک نکته ای رو میخواستم بگم ضمن اینکه از تلاشهاتون تشکر میکنم ببینین در دستگاههای جدید شرکتهای بزرگی مثل دماوند اصلا نه خبری از میکروسوییچ هست و نه مادون قرمز بلکه هر نیم ساعت یکبار چندثانیه موتور وصل میشه و مثلا 10ثانیه میچرخه و دوباره نیم ساعت بعد10 ثانیه دیگه وصل میشه بعضی اوقاتم حتی زاویش صفر میشه ولی اشکالی بوجود نمیاره چون هدف اصلی از چرخش نچسبیدن جنین به پوستس که اینطوری هم هدف حاصل میشه یعنی لازم و واجبم نبود میکروسوییچ یا مادون قرمز رو تو مدار میذاشتیم و البته کلی تنظیم میکروسویچا و جایابی و دنگ و فنگاش حذف میشد...
      درضمن این دستگاههای دماوند که میگم راندمانشونم کم نیس و حدود 80 و 90 درصد دوست من داره جوجه کشی میکنه ازش...

نظر مثبتتون چیه؟

دیدگاه

باز سلام خدمت تمام دوستان عزیز.اگه میشه برای چرخش دستی موتور یه میکرو سویچ مستقل رو برد داشتیم خیلی بهتر میشد . یعنی هر وقت و هر زمان میشد موتور راک را میچرخاندیم خیلی بهتر بود.باتشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسعود55 نمایش پست ها
          باز سلام خدمت تمام دوستان عزیز.اگه میشه برای چرخش دستی موتور یه میکرو سویچ مستقل رو برد داشتیم خیلی بهتر میشد . یعنی هر وقت و هر زمان میشد موتور راک را میچرخاندیم خیلی بهتر بود.باتشکر
          سلام دوس عزیز
          شما دستی خارج از برد هم میتونید یه میکرو سویج برای چرخش دستی وصل کنید به اینصوررت که یک طرف میکرو سویچ به پایه امیتر ترانزیستور رله چرخش موتور و دیگری به پایه کلکتور وصل بشه

دیدگاه

سلام دوستان
            من یک آداپتور 12 برای کنترلر دارم و یه آداپتور 24 برای ماژول بخار سرد.
            سوالم اینه که میتونم بجای این دو اداپتور یک ترانس 12-0-12 بگیرم و از یدونه 12 ترانس برای کنترلر و از دوتا 12 برای ماژول بخار سرد استفاده کنم؟
            ( فکر میکنم برای اینکه از یکی از 12 ترانس بتونم مشترک استفاده کنم باید برای سمت ماژول از دیود استفاده کنم؟ درسته؟)

و اینکه ترانس 2 آمپر بگیرم یا 3 آمپر؟

یعنی اینطوری:

سپاس.
            جدیدترین ویرایش توسط zebelxan; ۱۵:۴۶ ۱۳۹۸/۰۵/۱۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zebelxan نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من یک آداپتور 12 برای کنترلر دارم و یه آداپتور 24 برای ماژول بخار سرد.
              سوالم اینه که میتونم بجای این دو اداپتور یک ترانس 12-0-12 بگیرم و از یدونه 12 ترانس برای کنترلر و از دوتا 12 برای ماژول بخار سرد استفاده کنم؟
              ( فکر میکنم برای اینکه از یکی از 12 ترانس بتونم مشترک استفاده کنم باید برای سمت ماژول از دیود استفاده کنم؟ درسته؟)

و اینکه ترانس 2 آمپر بگیرم یا 3 آمپر؟

یعنی اینطوری:

سپاس.
              واقعا کسی نظری نداره؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ry.mohammad نمایش پست ها
                یه تغییراتی برای قسمت میکرو سوئیچ ایجاد شده لطف کنید برنامه جدید رو چک کنید تا باگ نداشته باشه...
                ممنون
                سلام محمد اقای عزیز من تقریباا طراحی هامو به اخر رسوندم داخل تلگرام نمیشد بهتون پیام بدم. یک زحمت بکشید بهم پیام بدید تا براتون بفرستم ببینید چجوریه؟ ممنون تلگرام منو داشتید @room_electronic

دیدگاه

باعرض سلام خدمت مهندسین و متخصصین محترم سایت . این برد جوجه کشی که واقعا که کارش عالیه من که مونتاژش کردم و جواب میده فقط اگه زحمت نیست این خروجی بخارساز رو دوتا خروجی داشته باشه یعنی این که در لحظه اول که دستگاه روشن میکنیم بخار پایینه ما با دو خروجی میتونیم دوتا فن روشن کنیم تا رطوبت به 5درصد مانده به حد نامی خود بعد یکی از خروجی ها قطع شود فقط یکی از خروجی ها کار کند و در اصل یک فن کارتولید بخارساز انجام بده و بخار ما زیاد بالا نرود و حد تعادل داشته باشه و پایداری بیشتری داشته باشیم در بخار سازی مدار .باتشکر صادقی

نوشته اصلی توسط zebelxan نمایش پست ها
                  سلام
                  بله من از میکروسویچ استفاده میکنم و عالی کار میکنه هیچ مشکلی نداره. تنها مشکل همونطور که گفتم عقب موندن تاریخ بود که حتمن تو ورژن جدید برطرف کردین.

راستیتش یه چیز رو هم بگم بهتون این که من چندبار پرسیدم ازتون که میشه بجای رله تریاک بزارین بخاطر اینه که چون دستگاه رو توی خونه میزارم صدای قطع و وصل رله ها مثل چکش میکوبه تو سرم آخه یجور حساسیت دارم به صدا که حتی توی خونه ساعت عقربه دار هم نداریم نه دیواری نه مچی!!!!

سپاس.
                  سلام من بجای رله از تریاک استفاده کردم و جواب هم گرفتم هیچ خالی در کار بوجود نمیاره .حتی رله نویز هم ایجاد می*کنه میکرو رو دچار اشتباه می*کنه و نوشتار ال سی دی رو قاطی نشون میده . ولی تریاک و اپتو کوبلر این دوتا نویز ندارن و کارشون هم خوب انجام میدن

سلام خدمت دوستان عزیز . آیا میشه این مدار جوجه کشی رو به جی اس ام وصل کنیم .اگه میشه لطف کنید یه توضیحات جامعی بدید که چکار باید انجام داد . باتشکر صادقی

دیدگاه

سلام دوستان عزیز من PCBرو آماده کردم . طبق گفته محمد آقا اول موتور و کار با موتور رو بایستی انجام داد و من دقیقا نمیدونم موتور این مدار ACهست یا DC ممنون میشم راهنمایی کنید؟

ای والله دمت گرم خیلی عالی میشه اگه مدار بدون رله کار کنه تریاک انعطاف بیشتری هم داره اگه بشه برنامه تنظیم دما رو از حالت خاموش روشن به کمو زیاد انجام بده خیلی خوب میشه که البته باید با تریاک بشه این کار

دیدگاه

قربونت برم آقا محمد گل من ممنونم از شما . آیدی که داشتم ازتون حذف شد این آیدی من اگه کاری از دستم بر میاد خوشحال میشم انجام بدم براتون ،هم صحبتی با شما که خوشحالی دیگه خودشو داره mohammadkazemi123@ بی تو آقا محمد چشمم باران دستم باران کلا همه جام باران

دیدگاه

سلام دوستان کسی میتونه اطلاعاتی راجبه بدنه دستگاه و سیستم تهویه و جای قرار گرفتن هیتر و رطوبت ساز بده
                        و چه عواملی باعث بالا رفتن درصد هچ میشه؟

دیدگاه

سلام وقت بخیر برای دانلود رمز میخواد ؟ وایننکه رله ها روی مدار نویز نمیندازن

دیدگاه

سلام ممنون از سایت خوبتون من تازه وارد هستم و خواستم بگم فایل دانلود رمز میخواد کسی رمزش رو میدونه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pedshad نمایش پست ها
                              سلام ممنون از سایت خوبتون من تازه وارد هستم و خواستم بگم فایل دانلود رمز میخواد کسی رمزش رو میدونه؟
                              سلام نه

دیدگاه

سلام به آقا محمد گل . من یه مشکل جدید تو بخش میکرو سوئیچ پیدا کردم تو ورژن آخر که قبلا تو تلگرام با هم حرف میزدیم الان دیگه نیستین . مشکل اینه که اگه موتور قطع بشه یا از کار بیوفته دیگه ارور موتور نمیده بخاطر همین مطلع نمیشه آدم موتور سالمه یا نه . و یه مشکل دیگه اینه که وقتی رو حالت میکرو سوئیچ قرار میدیم دیگه عبارت waiting نشون نمیده تا یک طرف راک رو روی میکرو سوئیچ قرار بده برای لحظه اول بعدش توی عمل کرد مشکل ایجاد میشه برای راک یعنی فرض کنید بجای 1 ساعت که تنظیم کردیم هر 2 ساعت چرخش ایجاد میشه یا 2 ساعت هر 4 ساعت میشه به این شکل این ایراد باعث میشه که وقتی قفسه روی میکرو سوئیچ قرار داره فرمان چرخش صادر میشه موتور تا روشت میشه و از میکرو سوئیچ بلند میشه موتور خاموش میشه راک تو جهت برعکس خودش قرار نمیگیره. و در آخر چشمم باران ، دستم باران ، لوزالمعده ام باران.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X