اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب میکروکنترلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب میکروکنترلر

با سلام خدمت دوستان.من میخوام بین دو میکروکنترلر ارتباط برقرار کنم جوری که از یکی از میکرو ها یک کد فرستاده بشه و میکرو کنترلر بعدی با دریافت اون کد یک عمل خاص انجام بده.میکرو کنترلر فرستنده باید کوچیک باشه به نظر شما از چه کدوم میکرو استفاده کنم و ارتباط این دو از چه نوعی باشه بهتره؟ممنون میشم از راهنماییتون

پاسخ : انتخاب میکروکنترلر

نوشته اصلی توسط scor123
    با سلام خدمت دوستان.من میخوام بین دو میکروکنترلر ارتباط برقرار کنم جوری که از یکی از میکرو ها یک کد فرستاده بشه و میکرو کنترلر بعدی با دریافت اون کد یک عمل خاص انجام بده.میکرو کنترلر فرستنده باید کوچیک باشه به نظر شما از چه کدوم میکرو استفاده کنم و ارتباط این دو از چه نوعی باشه بهتره؟ممنون میشم از راهنماییتون
    اگه میخواین ریموت بسازین بهتره از میکرو atmega8 و دو ماژول فرستنده و گیرنده ask 315mhz و اتصال اونها به usart میکرو استفاده کنید. البته اگه بخواین ارتباط بیسیم باشه، در غیر اینصورت با سیم وصل کنید. اطلاعات خوبی در مورد ارتباط یوزارت توی انجمن هست. سرچ بفرمایید. موفق باشید
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

کوچیک در چه ابعادی؟؟؟
      atiny2313 هم کارت رو شاید راه بندازه و حتی attiny13
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان.کل موضوع این است من میخوام یه میکرو کنترلر از طریق usb به یه دستگاه وصل بشه و داخل دستگاه هم یه میکرو کنترلر قرار میگیره.میکرو که از طریق usb وصل میشه و هر چقدر کوچیک باشه بهتره.بعد از اینکه به پورت usb وصل شد یک کد به میکرو داخلی ارسال کنه و اگر درست بوذ میکروی داخلی وظایفشو انجام بده.میکروی داخلی at mega 8 است.ممنون میشم از راهنماییتون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X