اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تستر قطعات الکترونیکی با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت تستر قطعات الکترونیکی با AVR

نوشته اصلی توسط mahmoud_siabi
    سلام. من نمیتونم دانلود کنم .لینک پیکو فایل مشکل داره . اگر دانلود کردید جای دیگه اپلود کنید .
    سپاس
    لینک فاقده اشکاله
    http://s5.picofile.com/file/81328169...ega8A.rar.html
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بینوایان
      فایلی که من دانلود میکنم 25 کلوبایت هست و حاوی لینک به پیکو فایل هست. (با IDM هم امتحان کردم)
      زندگي را ميسازيم.شانسي وجود ندارد . اعمال ديروز مان ، فرصت هاي امروزمان و اعمال امروزمان نتايج فردايمان است . سخت تلاش کنيم تا آسوده زندگي کنيم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahmoud_siabi
        فایلی که من دانلود میکنم 25 کلوبایت هست و حاوی لینک به پیکو فایل هست. (با IDM هم امتحان کردم)
        اینو یه تستی بزن
        s5.picofile.com/d/185a44dd-59a3-4fd1-9c0a-3a421b237136/DIY_AVR_transistor_tester_using_ATmega8A.rar
        ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بینوایان
          سلام
          این درسته .جدیدترین ورزنشه؟
          برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
          راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Detector68
            سلام
            این درسته .جدیدترین ورزنشه؟
            با سلام و درود
            اطلاعات مربوط به این دستگاه توی این سایت هست
            http://www.mikrocontroller.net/articles/AVR-Transistortester

دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیز (بینوایان) من یه نمونه از تستر قطعات الکترونیکی ساخته و تکمیل کردم و پروگرمش رو طبق گفته های اون فایل pdfهست انجام دادم ولی در اخر نتیجه مطلوب رو نمیده .میتونید /؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smile:

واین ایمیلمه bahmangholami944@gmail.com

اضافه شده در تاریخ :
              سلام خدمت دوست عزیز (بینوایان) من یه نمونه از تستر قطعات الکترونیکی ساخته و تکمیل کردم و پروگرمش رو طبق گفته های اون فایل pdfهست انجام دادم ولی در اخر نتیجه مطلوب رو نمیده .میتونید /؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smile:

واین ایمیلمه bahmangholami944@gmail.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bahmangholami
                با سلام و درود
                لطفا توضیحات بیشتری ارائه دهید.
                از چه نظر نتیجه مطلوبی ارائه نمی دهد؟

دیدگاه

با سلام دوباره من این تستر رو از سایتhttp://kardasti555.blogsky.com/1393/05/10/post-14/گرفته وشروع به ساخت اش کردم ولی در اخر وقتی دستگاه رو روشن میکنم تو ال سی دی اعداد درهم برهمه یعنی وقتی یه دیود یا المان دیگه رو اندازه میگیرم درست حسابی نتیجه نمیده

اضافه شده در تاریخ :

اضافه شده در تاریخ :
                  01072015024

دیدگاه

با سلام دوباره من این تستر رو از سایتhttp://kardasti555.blogsky.com/1393/05/10/post-14/گرفته وشروع به ساخت اش کردم ولی در اخر وقتی دستگاه رو روشن میکنم تو ال سی دی اعداد درهم برهمه یعنی وقتی یه دیود یا المان دیگه رو اندازه میگیرم درست حسابی نتیجه نمیده

اضافه شده در تاریخ :
                    لطفا از مشکل تصویری قرار دهید.

دیدگاه

دوست عزیز متاسفانه من نمیتونم عکس ارسال کنم وقتی گزینه ارسال عکس رو میزنم تو نوشته اینجا [img][img]imgمینویسه ومن با ایمیل راحتم

لطفا اگه میشه ایمیل بزنید یا bahmangholami@gmail.com
                      دیگه ببخشید چگونگی ارسال اش رو به من یاد دهید.
                      از طریق عکس ...از صفحه نمایشتون عکس بگرید برام بفرستید ..

دیگه باز میگم شرمنده ام زیاد با این سایت ها کار نکردم .اما زیاد ور رفتم راستش نفهمیدم چه جوری هاست..

تا براتون اون عکس اش رو بفرستم

اضافه شده در تاریخ :

دیدگاه

دوست عزیز من عکسهای شما رو دیدم
                        تستر شما یک ماسفت نوع N رو تشخیص داده
                        اگر قطعه ای به تستر متصل نیست
                        1- احتمالا مقاومت های 470کیلو و 680 اهم رو درست انتخاب نکردید(باید مقاومت های 680 اهم دقیقا یک مقدار و مقاومت های 470 کیلو دقیقا یه مقدار باشند...
                        2-روغن لحیم روی برد رو تمیز کنید(می تونید از اسپری ناهید و مسواک استفاده کنید
                        )

دیدگاه

دوست عزیز متاسفانه من نمیتونم عکس ارسال کنم وقتی گزینه ارسال عکس رو میزنم تو نوشته اینجا [img][img]imgمینویسه ومن با ایمیل راحتم

لطفا اگه میشه ایمیل بزنید یا --------
                          دیگه ببخشید چگونگی ارسال اش رو به من یاد دهید.
                          از طریق عکس ...از صفحه نمایشتون عکس بگرید برام بفرستید ..

دیگه باز میگم شرمنده ام زیاد با این سایت ها کار نکردم .اما زیاد ور رفتم راستش نفهمیدم چه جوری هاست..

تا براتون اون عکس اش رو بفرستم
                          با سلام و درود
                          در یک انجمن علمی بهتره درخواست مکاتبه به صورت رایانامه ننمایید زیرا برای افراد بعدی قابل استفاده نخواهد بود.

اینم آموزش قرار دادن تصویر در انجمن
                          آموزش های اولیه برای کار با امکانات انجمن

شما گفتید متن ها به هم ریخته است ولی تصاویری که ارسال کردید این را نشان نمی دهد بلکه دستگاه در حال نشان دادن ویژگی های قطعه متصل به آن است. ابتدا فیلم و اون مقاله ای که همراه این پروژه هست رو مشاهده کنید و طبق اون عمل کنید.

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز ..
                            اولا تشکر از ...فکر...که این اموزش رو در اختیار من قرار داد. :smile:
                            دوما اینکه شما گفتید یه المان یا همان ماسفت رو نشون میده ؟؟؟..میخواستم بگم که اینجوری نیست .

من وقتی این مقاومت رو طبق اون برنامه pdfمیسنجیدم 680امد673واون470کیلو امد465یکی761یکیشم769دقیق نبودن فکر کنم از این ها باشه.. :applause:

وضمنا ایا دقیق اش رو تو شهررمون هرچه گشتم پیدا نکردم به نظر شما چه کار کنم؟

اضافه شده در تاریخ :

اضافه شده در تاریخ :

اضافه شده در تاریخ :

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز ..
                              اولا تشکر از ...فکر...که این اموزش رو در اختیار من قرار داد. :smile:
                              دوما اینکه شما گفتید یه المان یا همان ماسفت رو نشون میده ؟؟؟..میخواستم بگم که اینجوری نیست .

من وقتی این مقاومت رو طبق اون برنامه pdfمیسنجیدم 680امد673واون470کیلو امد465یکی761یکیشم769دقیق نبودن فکر کنم از این ها باشه.. :applause:

وضمنا ایا دقیق اش رو تو شهررمون هرچه گشتم پیدا نکردم به نظر شما چه کار کنم؟
                              با سلام و درود
                              مقاومت یک ضریب خطا داره مثلا وقتی می گویند یک مقاومت 220 اهم 5% است یعنی اینکه ممکنه مقدار این مقاومت از 209 اهم تا 231 هم متغیر باشه یعنی بین یکی از این 2 عدد باشه. حالا شما می توانید از مقاومت هایی استفاده کنید که درصد خطای پایین تری مثلا 1% دارند.

دیدگاه

دوست عزیز من منظورتون رو فهمیدم ..حرف من اینکه نمیتونم پیدا کنم هرجا که رفتم مغازه دار گفت مقاومت با خطا یک درصد نداریم یه بار دیگه 50عدد خریدم هرچه با اهم متر گرفتم .اصلا اون مقاومت دقیق یا با خطای یک درصد رو پیدا نکردم.؟؟ :angry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X