اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش جامع ساخت تابلو روان(از اینایی که تو سطح شهر هستش o_O)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش جامع ساخت تابلو روان(از اینایی که تو سطح شهر هستش o_O)

سلام خدمت دوستان و اساتید.............

دوستان اگه مایل هستش آموزش های ساخت تابلو روان رو بزارم براشون >> منظور از تابلو روان اینایی نیست که باید برنامه نویسی کنی(حالا چه با C و چه با BASIC) و بعد مدارش رو ... بعد دونه دونه LED ها کنار هم بعد لحیم ...بعد.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

منظور من از اینایی هستش که تو سطح شهر هستش و تو اندازه های (معمولا) بزرگ ساخته میشن.

البته مطمئنا دوستان در این زمینه خودشون استاد هستن و لازم نیست من ... بیام و آموزش بزارم>>>ولی چون تو سطح اینترنت آموزش چندان مناسبی وجود نداره>>> گفتن پیش قدم بشم.

حالا دوستان اگه مایل هستش بگن تا ما آموزشاش رو بزاریم >>> اگه تعداد درخواست ها به حد قابل قبولی رسید و دوستان خواستن که در خدمتیم >>>> وگرنه که هیچ (زوری که به مردم چیز نمیشه یاد داد>>>خودشون هم باید بخوان :mrgreen: )

یه دوتا فیلم میزارم(حجمشون کمه :redface:>>از بابت حجم ... نباشید) تا دستتون بیاد که چی میخوام آموزش بدم. oo: oo: oo: >>>البته تو آموزش ها بهش اشاره میکنم که چرا دو تا فیلم گزاشتم. :nerd: :nerd:

http://www.aparat.com/v/X36cS
    http://www.aparat.com/v/gOPeh
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

پاسخ : آموزش جامع ساخت تابلو روان(از اینایی که تو سطح شهر هستش o_O)

دوست عزیز مشتاقانه منتظریم

دیدگاه

دوست من چیو میخوای آموزش بدی هرکسی که ی کوچولو از الکترونیک بدونه میتونه خودش اونارو مونتاژ کنه
      چین همه کاراشو کرده دیگه نیازی به زحمت شما نیست :mrgreen:
      نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

سلام
        اقا شروع کن :applause:
        فقط یچی تا اخرش برو دیگه :smile:

دیدگاه

سلام
          ببین اگه این تابلو روان اماده ها که میگی که بهشون میگن تابلو چینی اینا که خودشون کارت کنترلر دارن! وخودتو خسته نکن .امااگه میخوای با میکرو راه اندازیشون کنی چیز خوبیه وادامه بده منم هستم
          حالتای دیگه همه قبلا درموردش بحث شده واومزش داره پس خودتو بازم خسته نکن
          [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

منظورم همین تابلو هایی هستش که به قول دوستمون از این چینیا هستش....

باشه دوستان هر طور مایل اند>>>>> ولی همینی که میگید اگه هیچی نداره(که حتما هم همین طوره!!!)>>تو اینترنت >>حداقل تو سایت های فارسی >>> چیز درست و درمونی درموردش نیست>>>>و بحث بیتشر تو جزئیات کار هستش>>> وگرنه در ظاهر همه ی کارها آسون هستن.
            اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
            1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
            2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط md3848
              منظورم همین تابلو هایی هستش که به قول دوستمون از این چینیا هستش....

باشه دوستان هر طور مایل اند>>>>> ولی همینی که میگید اگه هیچی نداره(که حتما هم همین طوره!!!)>>تو اینترنت >>حداقل تو سایت های فارسی >>> چیز درست و درمونی درموردش نیست>>>>و بحث بیتشر تو جزئیات کار هستش>>> وگرنه در ظاهر همه ی کارها آسون هستن.
              اگه اموزش نرم افزار 2014 رو بزارید خیلی عالی میشه
              من میخوام بدونم چه طور ی کاری کنم که یک نوشته در یک زمان خاص نمایش داده بشه مثلا در تاریخ 20 اسفند یک متن خاص و در 21 فروردین یک متن خاص دیگر و ...
              خلاصه بشه هر متن خاصی رو در یک تاریخ خاصی به نمایش گذاشت .
              یک سوال دیگه هم دارم آیا تاریخ قمری هم داره .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کارجو
                اگه اموزش نرم افزار 2014 رو بزارید خیلی عالی میشه
                من میخوام بدونم چه طور ی کاری کنم که یک نوشته در یک زمان خاص نمایش داده بشه مثلا در تاریخ 20 اسفند یک متن خاص و در 21 فروردین یک متن خاص دیگر و ...
                خلاصه بشه هر متن خاصی رو در یک تاریخ خاصی به نمایش گذاشت .
                یک سوال دیگه هم دارم آیا تاریخ قمری هم داره .
                با سلام
                امکان نمایش متن خاص در یک تاریخ و حتی روز هفته و ساعت خاص توی 2014 وجود داره
                تاریخ شمسی داره ولی قمری خیر ... اون هم شاید چون کم و زیاد میشه شاید ... :biggrin:
                نسبتا نرم افزار کاملی هست مخصوصا امکان بارگزاری فایل SWF

در حال تهیه ی آموزش کامل به فرمت PDF برای این نرم افزار هستیم
                کمی صبرکنید آماده می شود و در اختیار همگان قرارخواهیم داد :applause:
                آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
                جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
                که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80472.msg489565#msg489565
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82242.msg501926#msg501926

دیدگاه

آقا شروع کن ....................
                  بی صبرانه منتظریم ........
                  تیم کاوش در مسابقات بین المللی ایران اپن 2016.نمایشی.مین یاب.
                  علم را باید در آزمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه!

دیدگاه

فیلم ها بسیار عالی بود... فقط یه کم نور محیط رو بیشتر می کردید تا متن خوب واضح بشه...............ولی به هر صورت ما شدیدا منتظر آموزش هستیم.

خدا قوت
                    STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

ممنون میشیم اگه آموزش بدید
                      حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای یادگیری مداوم است.

دیدگاه

اقا منتظر چی هستی شرو کن این همه مشتاق :job:
                        عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir mohammad 1376
                          اقا منتظر چی هستی شرو کن این همه مشتاق :job:
                          راستش این پست متعلق به 5 ماه پیش می باشد اون زمان استقبال نشد فک کنم دوستمون قهر کرده از انجمن رفته :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X