اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه تقویم دارای ایام تعطیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه تقویم دارای ایام تعطیل

سلام دوستان
    من یه برنامه زنگ هوشمند واسه یه مدرسه نوشتم که دارای تقویم هم هست
    حالا میخواستم بپرسم آیا آی سی یا سخت افزاری هست که دارای تقویم باشه و روزهای تعطیل رسمی رو تو خودش داشته باشه و یا اینکه باید تو برنامه خودمون مشخص کنیم که مثلا فلان روزا تعطیله زنگ نزن ! ؟؟؟
    آخه میترسم مستخدم مدرسه بعد از نصب این زنگ هوشمند بیفته دنبالم پدرمو در بیاره که چرا روز تعطیل ساعت 7 صبح زنگ به صدا در میاد
    ممنون میشم از راهنمایی هاتون
    امير مسعود مقدم

پاسخ : برنامه تقویم دارای ایام تعطیل

جمعه رو که میشه مشخص کرد،
    و حالا تعطیلات رسمی رو هم بگیم بشه به یه طریقی تا یکی دو سال آینده روی حافظه اش گذاشت
    اما ماشالله کشور ما کم تعطیلی یهویی نداره! (مثل بین التعطیلین!!!) و یا بعضی از مناسبت های قمری که بعضی وقتا متناسب با تقویم نیست!
    در کل بهتره فقط جمعه رو پوشش بدین

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

من میترسم جریان شما و مستخدمه جریان پلنگ صورتی و اون یارو دماغه بشه

به قول این دوستمون بعضی تعطیلی ها رو نمیشه حساب کرد بعضی ها هم که جابجا میشن مثل تعطیلی های مذهبی سه ماه تعطیلی و عید که تقریبا وضعش مشخصه !

به نظر من شما به گفته دوستمون عمل کن یعنی فقط جمعه ها رو منظور کن و یه دکمه خاموش و روشن برای دستگاه بزار و به مستخدم محترم بگو که برای تعطیلات رسمی اینو بزنه البته اینم هست که باید آخر تعطیلی دوباره زنگ رو روشن کنه وگرنه فاجغه میشه !
      یک راه اینه که یک تایمر شمارنده 24 و 48 و 72 ساعته درست کنی و به مستخدم محترم یاد بدی که اول تعطیلی ها با توجه به طول زمان تعطیلی از یکی از حالتهای تایمر استفاده کنه که تایمر مربوطه دستگاه رو در زمان مشخص شده غیر فعال کنه و بعد دوباره به حالت عادی برگرده
      من نمىآ‌توانم فرضیه «بىآ‌اخلاقى انسان» را بپذیرم، و من اخلاق را منحصرا امرى انسانى و متعلق به انسان مىآ‌دانم که هیچ نوع قدرت مافوق انسانى در پشت آن وجود ندارد
      آلبرت اینشتین
      منبع: http://fa.wikiquote.org

دیدگاه

به نظر منم اینو یه کلید براش بذارین تا زنگ رو خاموش روشن کنه

دیدگاه

الانم جمعه ها رو مشخص کردم تو برنامم
          اما گفتم شاید قطعه ای باشه که رو خودش سیو داشته باشه روزای تعطیل رسمی رو
          با توجه به گفته ی شما دوستان باید بشینم و یه تقویم بزارم جلوم و تا چند سال آینده روزهای تعطیلشو تو برنامم مشخص کنم که اگر مثلا روز و ماه سال برابر x/x/xxxx بود به زیربرنامه آلارم نره
          بازم ممنون از کمک همتون

امير مسعود مقدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
            سلام دوستان
            من یه برنامه زنگ هوشمند واسه یه مدرسه نوشتم که دارای تقویم هم هست
            حالا میخواستم بپرسم آیا آی سی یا سخت افزاری هست که دارای تقویم باشه و روزهای تعطیل رسمی رو تو خودش داشته باشه و یا اینکه باید تو برنامه خودمون مشخص کنیم که مثلا فلان روزا تعطیله زنگ نزن ! ؟؟؟
            آخه میترسم مستخدم مدرسه بعد از نصب این زنگ هوشمند بیفته دنبالم پدرمو در بیاره که چرا روز تعطیل ساعت 7 صبح زنگ به صدا در میاد
            ممنون میشم از راهنمایی هاتون
            سلام
            فرض کنیم توی روزهای غیر تعطیل مستخدم لامپ یکی از اتاقها یا سالن یا هر جای دیگه رو اول صبح روشن کنه
            در این حالت میتونید به کمک یه فتوسل مشکل رو برطرف بکنید و برنامه رو طوری بنویسید که با فعال شدن فتوسل کار بکنه

یه روش دیگه هم استفاده از سنسور PIR هست که میتونید با نصب تو اتاق معلمین وجود حرکت رو تشخیص بدین
            و برنامه رو طوری بنویسید که مثلا از ساعت 7 تا 8 اگه سنسور فعال شد برنامه اصلی کار بکنه

روش سوم هم اینکه یه کلید توی صندلی مدیر نصب کنید > =)) :twisted:

دیدگاه

باید دستگاه قابلیت منو داشته باشه و مدیر هر وقت عشقش کشیدمدرسه رو تعطیل کنه بیاد و تاریخ رو بنویسه و بگه که تعطیل باشه بعد دستگاه هم ذخیره کنه. و تو اون روز وارد عمل نشه.
              [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
              درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

ممنون از نظرات سازنده و کاربردیتون
                امير مسعود مقدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X