اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به sram خارجی در میکرو avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به sram خارجی در میکرو avr

سلام
    دوستان به کمکتون نیاز دارم یعنی اینکه راهنمایی کنید موندم چیکار کنم :nerd:
    من با یه مگا 128 دارم رو یه پروزه ای کار میکنم البته پروزه ی یه بنده خداست که الان نزدیک به7 ماه میشه که لفتش دادم و اونم که هیچی دیگه از بس از دستم ناراحته که نگو
    اما تا اینجا 60 درصد آی سی پر شده و 40 درصدش خالیه تا اینجا مشکلی نیست ولی مشکل اینجاست که من نیاز به 512 تا متغیر از نوع string*11 دارم که میکرو اسرمش کم میاره :cry2: در واقع باید داخل کارت sd هر چی فایل تکست هست رو پیدا کنه و تو ال سی دی نمایش بده شاید بگین که چرا تو همین mmc ذخیره نمی کنم آخه بحث سرعت هستش تا بیاد mmc بگرده فایل ها رو تو یه فایل تکست ذخیره کنه بعد من بازش کنم و با دستور Line بخونم اصلا سرعت میکرو رو خیلی میگیره خیلی فکر کردم که چیکار کنم ولی به جایی نرسیدم البته استفاده از یه میکرو دیگه حوصله می خواد که من ندارم :eek: می خوام یه جوری تمومش کنم و بدم بره :sad: من تا 150 تا متغیر string تعریف کردم sram جواب میده ولی برای 512 تا :surprised: جواب نمیده چجوری میشه مثلا اطلاعات رو تو یه حافظه ذخیره کرد و به صورت مستقیم بهش دسترسی داشت مثل sram oo: اصلا این کار شدنی هستش هر کی هر چی میدونه رو کنه چون وقت کم دارم دارم به لبه پرتگاه نزدیک میشم خیلیم مطالعه کردم ولی راهی پیدا نکردم :read:
    دیگه بیشتر از این نمیشه توضیح داد لطفا راهنمایی کنید دارم دیونه میشم

[move]لطفا کمک کنید. [/move]
    برد جوجه کشی:
    مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

پاسخ : نیاز به sram خارجی در میکرو avr

شما هم زمان با 512 تا رشته که کار ندارین؟
    میتونین از همون mmc استفاده کنید و هر وقت نیاز داشتین 100 تا 100 تا توی sram لود کنین.بعد که کارتون تموم شد دوباره 100 تای بعدی.دقیقا همون کاری که کامپیوتر میکنه.اطلاعات دائما از هارد به رم لود میشن، محاسبات صورت میگیره،نتایج ذخیره میشن روی هارد و دوباره روز از نو و روزی از نو....
    دیگه تاثیر چندانی هم روی سرعت کار شما نداره :job:
    آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

پاسخ : نیاز به sram خارجی در میکرو avr

نوشته اصلی توسط pooyan-shafiei
      شما هم زمان با 512 تا رشته که کار ندارین؟
      میتونین از همون mmc استفاده کنید و هر وقت نیاز داشتین 100 تا 100 تا توی sram لود کنین.بعد که کارتون تموم شد دوباره 100 تای بعدی.دقیقا همون کاری که کامپیوتر میکنه.اطلاعات دائما از هارد به رم لود میشن، محاسبات صورت میگیره،نتایج ذخیره میشن روی هارد و دوباره روز از نو و روزی از نو....
      دیگه تاثیر چندانی هم روی سرعت کار شما نداره :job:
      سلام دوست عزیز دقیقا همین کار رو کردم خیلیم خوب شد مرسی :wow: :agree: :applause:
      برد جوجه کشی:
      مطالعه پست 1 (حتما مطالعه کنید)

مطالعه پست 2 (برای مطلع شدن از تغییرات برنامه مطالعه کنید)

دانلود

توجه:
      این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
      برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X