اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال سی دی گرافیکی 240 در 128

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال سی دی گرافیکی 240 در 128

با سلام به دوستان، اگه کسی اطلاعاتی در مورد ال سی دی های 240 در 128 و یا دیتاشیتشونو داره اگه لطف کنید به من هم بدید ممنون میشم البته خودم چندتا گرفتم ولی از اونجائی که نمی دونم این ال سی دی که گرفتم چطوریه خلاصه غاطی کردم .... اینم عکسشه:

http://www.crystalfontz.com/products/index-grph.html?gn=grph

" علت هر شكستي عمل كردن بدون فكر است" الكس مكنزي

[move](---> موسیقی ایرانی <---) [/move]

پاسخ : ال سی دی گرافیکی 240 در 128

جسارتا اگه بجای این عکس اندازه کاغذ دیواری اسمش رو میگفتین بهتر میشد راهنمایی کرد
    توی عکس نتونستم اسمشو بخونم

راستی با چه زبان برنامه نویسی ای و چه کامپایلری میخوای راش بندازی ؟
    چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

دوست عزیز مشکل همینه که اسمه خاصی نداره پشتش فقط نوشته SHZJ2058-3که من چیزی پیدا نکردم.
      با بیسیک هم کار می کنم، این عکس هار و اگه سیو کنی میتونی ببینی کامل

دیدگاه

من قصد بی احترامی نداشتم
        فقط واسه این گفتم عکسهایی به این عظمت رو پیوست نکنید که سرعت لود شدن صفحه نره بالا

متاسفانه منم چیزی پیدا نکردم
        دوستان باید یاری کنن
        چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

سلام داداش نوکرم.

داداش دونه چند گرفتی؟

میشه بگی چند سانت در چند سانت هست؟
          به نام خدا

دیدم آن چشمه ی هستی که جهانش خوانند

_-_-_-_-_-_-_-_-
          آنقدر آب کزان دست توان شست نداشت به به به به

دیدگاه

آقا حمید ما مخلصیم دست درد نکنه که زحمت کشیدی، این ال سی دی اندازه PCB 14.3 در 10.4 و اندازه خود ال سی دی 12.4در 7 هستش در ضمن اینو یکی از دوستان به من داده فکر کنم چیزی حدود 40000 تومان باشه حالا قیمت دقیقشو می پرسم می گم ، همم اینه که راه اندازی بشه.

دیدگاه

salam dooste aziz,kar kardan ba t6963 ye koochooloo sakhte,vali mitooni datasheete t6963 ro download ****,kheyliam rahat peyda mishe too internet,vali dar kol in ic ro be 2shekl mitooni program ****,yeravesh vase namayeshe axe va raveshe dige namayeshe fonthaye dakhele rom lcd hast,ke in marhale mesle lcd haye karakteriye va code hex motenazeresho az too datasheet mitooni peyda **** va bedi,agaram ba basic kar mi**** ke barnameye fastlcd behtarine vase namayeshe axha,yani ba in barname mitooni axhaye takrange siah sefido besoorate code table hex tabdil **** va too barnamat gharar bedi va axeto namayesh bedi,vali dar kol datasheete t6963 behtarin marja vase karete,hosele va sabr behet komak mikone,bazam soali dashti man mokhlesetam,man t6963 ro ba 8051 rah endakhtam oonam be zaboone assembly,movafagh bashi

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majid boukani nejad
                salam dooste aziz,kar kardan ba t6963 ye koochooloo sakhte,vali mitooni datasheete t6963 ro download ****,kheyliam rahat peyda mishe too internet,vali dar kol in ic ro be 2shekl mitooni program ****,yeravesh vase namayeshe axe va raveshe dige namayeshe fonthaye dakhele rom lcd hast,ke in marhale mesle lcd haye karakteriye va code hex motenazeresho az too datasheet mitooni peyda **** va bedi,agaram ba basic kar mi**** ke barnameye fastlcd behtarine vase namayeshe axha,yani ba in barname mitooni axhaye takrange siah sefido besoorate code table hex tabdil **** va too barnamat gharar bedi va axeto namayesh bedi,vali dar kol datasheete t6963 behtarin marja vase karete,hosele va sabr behet komak mikone,bazam soali dashti man mokhlesetam,man t6963 ro ba 8051 rah endakhtam oonam be zaboone assembly,movafagh bashi
                مجید جان سلام. لطف کن از این به بعد فارسی تایپ کن. اگه می تونی همینو هم ادیت کن. خوندنش برای کاربرا خیلی مشکله. این جور که معلومه اینجا رو نخوندی. حتما یه نگاه بهش بکن:
                http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,10159.0.html

دیدگاه

بسیار خوب. با اینکه کیبوردم فارسی نیست ولی تلاشم رو میکنم.به این لینکا یه نگاه بکنید کمک میکنه.بازم سوالی داشتید در خدمتم

http://www.hitachi-displays-eu.com/doc/AN-029_Interfacing_and_set-up_for_Toshiba_T6963C.pdf

http://www.nbb.cornell.edu/neurobio/land/STUDENTPROJ/1999to2000/gurnee/T6963rr.pdf

اینم دیتا شیت خود آی سی.دقت در مراحل برنامه نویسی که سازنده ارائه کرده بهترین و سریعترین راه برای رسیدن به نتیجه است.

http://home.comet.bg/datasheets/LCD%20Grafical/T6963c.pdf

به مطالب صفحات 8 و 11 توجه کنید

دیدگاه

شماره این lcd اینه: LKG-240128-A2
                    lcd خوبی هم هست...
                    قیمتش بالای 50000 تومنه
                    www.icesi.ir

دیدگاه

[size=+2]با تشکر ا ز تمام دوستان آقا مجید من دیتا شیت Toshibaقبلا گرفته بودم ولی دنبال دیتای مر بوط به ال سی دی می گشتم که آقا میلاد لطف کردن گذاشتند :wow:.
                      با تشکر از ایشون ، :applause:آقا مثل اینکه شما با تمام ال سی دی ها کار کردید :applause: ، اگه میشه یک مثال کوچیک در مورد قرار دادن عکس تو این ال سی دی بگید ممنون می شم. با تشکر از تمام دوستان که وقت گذاشتند
                      .[/size]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hmdtop
                        [size=+2]با تشکر ا ز تمام دوستان آقا مجید من دیتا شیت Toshibaقبلا گرفته بودم ولی دنبال دیتای مر بوط به ال سی دی می گشتم که آقا میلاد لطف کردن گذاشتند :wow:.
                        با تشکر از ایشون ، :applause:آقا مثل اینکه شما با تمام ال سی دی ها کار کردید :applause: ، اگه میشه یک مثال کوچیک در مورد قرار دادن عکس تو این ال سی دی بگید ممنون می شم. با تشکر از تمام دوستان که وقت گذاشتند
                        .[/size]
                        سلام.
                        خواهش میکنم hmdtop ... وظیفه ی ما بود...
                        تقریبا من با تمام سایز های lcd هایی که تو ایران موجود میباشد کار کردم.. اخه من عشقم lcd یه
                        %90 کارای من روی lcd بوده. :nerd:
                        در مورد عکس هم بگم که شما 2 راه دارید 1- فایل bgf رو بر روی lcd نمایش بدید. 2- کد عکس ها رو در بیارید و کدها رو روی lcd نمایش بدید.
                        که من راه اول رو بهتون پیشنهاد میکنم.. (راه دوم باید مثل زبان اسمبلی عمل کنید و از کانفیگ های بسکام نمیتونید استفاده کنی.)
                        یه سرچ تو انجمن بزنید مثالها زیادی هست.

موفق باشید..
                        www.icesi.ir

دیدگاه

نوکر همه بچه ها هستیم.

داداش موسوی دکت گرم من دیگه رو به خودکشی آوردم داداش یه حالی به ما هم بده یه فایل آماده کن به نام آموزش کار با GLCD تا منه بدبخت فلک زده انقدر اللللللللاف نباشم :angry: :angry: :angry:.
                          :nice: :nice:

داداش این LCD هات رو رفاقتی یدونشو بده به من :wow: :wow: :wow: :wow:
                          به نام خدا

دیدم آن چشمه ی هستی که جهانش خوانند

_-_-_-_-_-_-_-_-
                          آنقدر آب کزان دست توان شست نداشت به به به به

دیدگاه

http://www.lcdstar.com/product/en/TS240128A-1.pdf
                            هرکه خود را یک بار با اشکهایش شستشو دهد تا زنده است پاک و مقدس میماند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ba_maram_shiraz
                              نوکر همه بچه ها هستیم.

داداش موسوی دکت گرم من دیگه رو به خودکشی آوردم داداش یه حالی به ما هم بده یه فایل آماده کن به نام آموزش کار با GLCD تا منه بدبخت فلک زده انقدر اللللللللاف نباشم :angry: :angry: :angry:.
                              :nice: :nice:

داداش این LCD هات رو رفاقتی یدونشو بده به من :wow: :wow: :wow: :wow:
                              سلام.
                              شروع کردم...
                              برای کاراکتری رو نوشتم برای گرافیکی هم اولاشم.
                              من یه lcd هم ندارم.... همه مال مردم بوده..ما فقط براشون درایو کردیم.
                              www.icesi.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X