اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول ریدر اسمارت کارت؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول ریدر اسمارت کارت؟

سلام رفقا؛

کسی از دوستان می دونه آیا ماژولی وجود داره که بشه با اون توسط میکرو روی یه اسمارت کارت از نوع contact نوشت و خوند؟ یه چیزی مث EM18 که با کارت های RF رو می خونه... ؟
    همیشه بزرگوار تر از آن باشید که برنجید
    و نجیب تر از آن باشید که برنجانید!

پاسخ : ماژول ریدر اسمارت کارت؟

MADULE NFC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamadeng
      MADULE NFC
      ممنون دوست عزیز، میشه اطلاعات تکمیل تری بهم بدی، این عنوان رو تو گوگل سرچ می کنم موارد زیادی میاره. این ماژول تو ایران هم گیر میاد؟

با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفری
        ممنون دوست عزیز، میشه اطلاعات تکمیل تری بهم بدی، این عنوان رو تو گوگل سرچ می کنم موارد زیادی میاره. این ماژول تو ایران هم گیر میاد؟

با سپاس
        سلام بله سرچ فارسی هم انجام بدید اطلاعات کاملتری وجود داره ، این در قالب RFIDمیباشد منتها فقط کد منحصر به فردی را دریافت و ارسال نمی نماید ، بلکه شما می تونید با اون دیتا ارسال و دریافت نمایید اگه اشتباه نکنم 512K سرعت انتقالشه ، برای سیستم های ارتباطی و پرداخت های PSB امکان داره و دارن میسازن ، در گوشی های جدید از تکنولوژی NFC استفاده شده .
        برای خریدشم می تونید به وب سایت های مختلف سر بزنید .

دیدگاه

اگر منظورت اسمارت کارت مثل کارت تلفن هستش ماژول نمی خواد یه سوکتشو بخر و به AVR وصل کن. شرح کامل راه اندازی در کتاب 11 پروژه با AVR و بسکام یا در وب سایت ISEEE.ir
          موفق باشی
          STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Javad Moosavi
            اگر منظورت اسمارت کارت مثل کارت تلفن هستش ماژول نمی خواد یه سوکتشو بخر و به AVR وصل کن. شرح کامل راه اندازی در کتاب 11 پروژه با AVR و بسکام یا در وب سایت ISEEE.ir
            موفق باشی
            دقیقا منظورم کارت های شبیه کارت تلفن هست، با این تفاوت که هم خواندن و هم نوشتن و هم Security مهمه. فکر کردم شاید اتصال مستقیمش به میکرو برای اجرای تمامی فانکشن های مذکور پیچیده باشه و شاید استفاده از یه ماژول باعث صرفه جویی بشه. خودم هم خیلی سرچ کردم سایت های داخلی و خارجی، ولی ماژولی که برای اتصال به میکرو باشه پیدا نکردم. همه واسه PC بودند.

باسپاس از همه دوستان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفری
              دقیقا منظورم کارت های شبیه کارت تلفن هست، با این تفاوت که هم خواندن و هم نوشتن و هم Security مهمه. فکر کردم شاید اتصال مستقیمش به میکرو برای اجرای تمامی فانکشن های مذکور پیچیده باشه و شاید استفاده از یه ماژول باعث صرفه جویی بشه. خودم هم خیلی سرچ کردم سایت های داخلی و خارجی، ولی ماژولی که برای اتصال به میکرو باشه پیدا نکردم. همه واسه PC بودند.

باسپاس از همه دوستان
              والا تا اونجا که من اطلاع دارم نوشتن کد در اسمارت کارت ها دستگاهی داره که خیلی گرون قیمته و فقط شرکت های بزرگ دارند. پس باید نوشتن رو بی خیال شد و فقط خواند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Javad Moosavi
                والا تا اونجا که من اطلاع دارم نوشتن کد در اسمارت کارت ها دستگاهی داره که خیلی گرون قیمته و فقط شرکت های بزرگ دارند. پس باید نوشتن رو بی خیال شد و فقط خواند.
                سلام دوست عزیز،
                ممنون از راهنمایی شما...

دستگاههای ریدر رایتر، زیاد هست تو بازار، ولی اغلب به PC وصل می شن، من می خوام اما کارت با میکرو ارتباط داشته باشه. که تا حالا چیزی پیدا نکردم، فکر می کنم شایداگر جزئیات استاندارد ISO 7816 رو بخونم و یاد بگیرم بشه یه کاریش کرد. کلا هنوز علامت سوال های زیادی تو ذهنمه....
                دوست عزیز، شما کتاب 11 پروژه با AVR رو معرفی کردید، کار با اسمارت کارت تو این کتاب در چه سطحی هست؟ من کتاب رو ندارم، می خوام ببینم اگر که خوب کمکم می کنه، پیداش کنم.

با سپاس

دیدگاه

سلام
                  دوست عزیز در این زمینه میتونی به سایت یا وبلاگ بنده مراجعه کنید آموزش گذاشتم:
                  http://esmaeil-avr.mihanblog.com/page/10
                  http://www.esmaeilavr.ir/?paged=8
                  موفق باشین
                  قال امام صادق (ع):
                  هر چیزی زکاتی دارد و زکات علم آنست که به اهلش بیاموزی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفری
                    سلام دوست عزیز،
                    ممنون از راهنمایی شما...

دستگاههای ریدر رایتر، زیاد هست تو بازار، ولی اغلب به PC وصل می شن، من می خوام اما کارت با میکرو ارتباط داشته باشه. که تا حالا چیزی پیدا نکردم، فکر می کنم شایداگر جزئیات استاندارد ISO 7816 رو بخونم و یاد بگیرم بشه یه کاریش کرد. کلا هنوز علامت سوال های زیادی تو ذهنمه....
                    دوست عزیز، شما کتاب 11 پروژه با AVR رو معرفی کردید، کار با اسمارت کارت تو این کتاب در چه سطحی هست؟ من کتاب رو ندارم، می خوام ببینم اگر که خوب کمکم می کنه، پیداش کنم.

با سپاس
                    در خصوص قسمت اول که خیلی اطلاعات ندارم
                    ولی در مورد کتاب نحوه خواندن اطلاعات اسمارت کارت توسط میکرو آمده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X