اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال از ماژول hc05 در حالت master خواهشن کمکم کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال از ماژول hc05 در حالت master خواهشن کمکم کنید

سلام
    من هرچی در صفحات مختلف نت گشتم فقط تونستم بفهمم که برای استفاده ی ماژول در حالت master باید دستور AT+ROLE=1 را به ماژول ارسال کنیم.
    حال وقتی ماژول رو در حالت MASTER راه اندازی کردیم با چه دستوراتی میتونیم به ماژول فرمان بدیم که مثلا فلان دستگاه بلوتوث به اسم X رو پیدا کن و رمز اونم 1234 هست و با اون دستگاه جفت شو.
    خواهشن کسی که کار با این ماژول رو بلده کمکم کنه.خیلی حیاتیه

پاسخ : سوال از ماژول hc05 در حالت master خواهشن کمکم کنید

بعد از اینکه دستور AT_ROLE=1 رو نوشتین باید دستور زیر رو بنویسید و توسط اون MAC بلوتوثی که میخواد بهش وصل شه رو بهش بدی :
    کد:
    AT+BIND=2013,11,056689
    اون اعداد مک اون بلوتوثیه که قراره بهش وصل بشه مثلا میتونه اینطوری باشه :1c:7b6c:ed:c9
    به تعداد اعداد بین هر کاما دقت کنید
    AYRIC

دیدگاه

پاسخ : سوال از ماژول hc05 در حالت master خواهشن کمکم کن&#

میشه یکم واضح تر توضیح بدید؟
      ادرس مک بلوتوث من 98d3300e42 این ادرس رو بعد از AT+BIND از ماژولی هست که میخوام به عنوان SLOW ازش استفاده کنم گرفتم؟
      میشه بگید چه دستوری به ماژول MASTER بدم تا به ماژول اسلو PAIRE شود. رمز ماژول اسلو هست 12345
      من هرچی سعی کردم چیزی از این کد که بهم دادید
      کد:
      AT+BIND=2013,11,056689
      نفهمیدم اگه ممکنه با ادرس مک و رمزی که بهتون دادم دستور ارسالی به ماژول رو تغییر بدید تا بفهمم ترتیب قرار دادن اون اعداد بعد از دستور AT+BIND چیه؟
      شرمنده خیلی سوال پرسیدم :redface:

دیدگاه

پاسخ : سوال از ماژول hc05 در حالت master خواهشن کمکم کنید

اینطوری میشه:
        کد:
        AT+BIND=98d3,31,300e42
        اگه آدرس مکی که دادید برای بلوتوث اسلیو هست همین کد بالا رو برای مستر بفرستید

رمز دیفالت این ماژول 1234 هست اما برای تغییرش از دستور زیر میتونید استفاده کنید:
        کد:
        AT+PSWD=12345
        این فایل PDF رو هم دانلود کنید تمام دستورات ات کامند و توضیحات و مثال هاشو نوشته :
        HC05 serail module AT commamd
        AYRIC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X