اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک مشکل خنده دار با گرافیکks108 با کشیدن دایره و خط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک مشکل خنده دار با گرافیکks108 با کشیدن دایره و خط

سلام. من از برد اموزشی nsk108استفاده میکنم با گرافیک lcdخودش که ks108هست همه چیز عالی و خوب کار میکنه....اما من چند وقت پیش یک ال سی دی ابی خریدم که وقتی با اون تست میکردم در نیمه سمت چپ صفحه نمایش هنگام کشیدن دایره ها یسری پیکسل هارو جا مینداخت !!! فقط قسمت سمت چپ!!!

و وقتی میخوام خط رو بکشم فقط از بالا به پایین درست کار میکنه ولی وقتی میخوام خط رو به طرفین حرکت بدم نصفه پکسل ها روشن نمیشند در صورتی در همون سمت یعنی سمت چپ هر عدد یا نوشته ای رو بدونه مشکل مینویسه!!!!! :eek:

حالا هم یه ال سی دی گرافیک سبز دیگه خریدم دقیقا همون مشکلو داره!!!!!

لطفا کمکم کنید :cry2:ممنون

پاسخ : یک مشکل خنده دار با گرافیکks108 با کشیدن دایره و خط

اگر از برنامه اطمینان دارید دو دلیل داره:
    1- اتصالات میکرو به ال سی دی درست برقرار نیست خصوصاً پایه های CS1 و CS2 که ممکن است با ال سی دی قبلی فرق داشته باشه
    2- چیدمان پایه های ال سی دی برد آموزشی با ال سی دی خریداری شده فرق داشته باشه خصوصاً پایه های کنترلش

دیدگاه

ممنون از جوابتون ولی اخ همه چیز درست کار میکنه به جر این

دیدگاه

اینم تصویر وقتی که از سمت چپ یک خط رو به سمت راست حرکت میدم و مشکلی که در سمت چپ بووجود میاد!
        http://upload7.ir?p=action&q=download&filename=D6 dwzXGc4G3obY4ASucyTXDwdq9hoMxRHBe8qMak

وقتی کنترل پورت یا دیتا مشکل داشته باشند خوب اعداد حروف و وقتی خطی از بالا به پایین حرکت میکنه هم دچار مشکل میشند...درسته؟؟؟

دیدگاه

عکس بالا خراب بود ببخشید
          http://7img.ir/images/svp89qckuatk33r970.jpg

دیدگاه

مشکل از برد اموزشی من بود که یک اختلالی رو پایه cs1بوجود میاورد و با بیرون کشیدن این پایه و پایه میکرو که کنترلش میکرد و وصل کردن این دو به صورت دستی این مشکل عجیب رفع شد :wow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza borji
              مشکل از برد اموزشی من بود که یک اختلالی رو پایه cs1بوجود میاورد و با بیرون کشیدن این پایه و پایه میکرو که کنترلش میکرد و وصل کردن این دو به صورت دستی این مشکل عجیب رفع شد :wow:
              خدا را شکر دلیل دیگه ای نمی تونست جز اخلال در اتصالات باشه :job:

دیدگاه

البته نه پایه ای اشتباه بود نه lcdها با هم پایه هاشون فرق میکرد چون اگر اون بود جای دو طرف صفحه عوض میشد یا اصلا چیزی نمایش داده نمیشد

اختلال در اشتباهی بود که سازنده برد کرده بود و یک قطعه دیگه رو همزمان با این پایه موازی کرده بود...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X