اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد قفل شدن میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد قفل شدن میکرو

سلام و دروود...
    من در هنگاه پروگ کردن میکرو در کد ویزن گویا Boot look bit ها رو اشتباه تنظیم کردم و میکرو قفل شده و هرکاری میکنم نه باز میشه و نه پاک میشه و ارور میده....حالا چکار کنم!!!
    ایا میکرو من قابلیت برنامه ریزی رو داره یا کلا قفل شده؟؟؟
    در ضمن من هم نیاز دارم که مشکلم هرچی زودتر برطرف بشه اما از نوشتن کلامات "فوری" " کمک " و .... اجتناب میکنم که خلاف قوانین است...
    ممنونم

پاسخ : راهنمایی در مورد قفل شدن میکرو

وقتی لاک بیت فعال بشه بازم میشه میکرو رو پروگرم کرد فقط نمیشه اطلاعات حافظه فلش رو خوند. مشکل از جای دیگه باید باشه مثل انتخاب کریستال و کلاک خارجی.
    www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal
      سلام و دروود...
      من در هنگاه پروگ کردن میکرو در کد ویزن گویا Boot look bit ها رو اشتباه تنظیم کردم و میکرو قفل شده و هرکاری میکنم نه باز میشه و نه پاک میشه و ارور میده....حالا چکار کنم!!!
      ایا میکرو من قابلیت برنامه ریزی رو داره یا کلا قفل شده؟؟؟
      در ضمن من هم نیاز دارم که مشکلم هرچی زودتر برطرف بشه اما از نوشتن کلامات "فوری" " کمک " و .... اجتناب میکنم که خلاف قوانین است...
      ممنونم
      احتمالا مشکل کریستال هست ی دونه کریستال 16 مگاهرتز به طور مثال بخرید و روی پایه های xtal1 xtal2 میکرو از رو زیف سوکت پروگرامر قرار بدین ببینید درست میشه ؟
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

نه عزیزان....
        مشکل من حل نشد...
        ارور LB1=0 & LB2=0 برام میاد....و Boot look bit b11 مقدار 0 رو گرفته....
        کریستال هم امتحان کردم نشد...
        اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم وگرنه بایت مدار دکتر فیوزبیت رو بسازم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X