اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن mega2561

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پروگرم کردن mega2561

اول از همه بگم صبح وقتی دیدم پاسخ جدید به این تاپیک داده شده با خودم گفتم ایول به مرام بچه های سایت :applause:
    دوم از همه که اصل مطلب باید بگم این پروگرمر tnm رو نداشتم باهاش تست کنم ولی همه راههایی که mohsen.hex عزیز پیشنهاد دادند رفتم نشد که نشد :surprised: :NO:

شما با پروگرامر های TNM پروگرام کن نشد با من
    ممنون از حمایتتون ولی الان من این پروگرمر رو از کجا گیر بیارم ؟ اصلا قیمتش چقدره ببینم برآورد بودجه ام میرسه یا نه ؟

این هم روش پروگرام میکرو بر اساس گفته های سازنده میکرو

اولا این که
    pdo پایه سوم میکرو
    وpdi میشه پایه دوم میکرو
    من مدارم رو طبق صفحه 355 دیتاشیت بستم که تو اون جدول پایه pb2 ( mosi) رو معادل پایه pe0 ( rxd0 ) و پایه pb3 ( miso) رو معادل پایه pe1 ( txd0 ) گرفته البته حرف شما درسته چون من دیگه به ستون اخر جدول توجه نکرده بودم

در مورد پایه ریست هم اشتباه لپی بود همون پایه 20 رو وصل کردم
    با چند تا میکرو هم طبق همون پایه هایی که شما گفتین تست کردم ولی .... :cry:
    در مورد پالس به پایه xtal1 طبق دیتا شیت همون صفحه 355 گفته در صورت استفاده از اسیلاتور خارجی به پایه xtal1 یه پالس بدین حالا با چه فرکانسی رو من که ندیدم ولی به خاطر شما به پایه xtal2 هم یه پالس 5 ولت 1 مگاهرتز دادم که از احوالات من معلوم جواب نداده
    با کریستال 2 مگ هم همینطور

راستی segmex عزیز اگه 2561 دم دستت داری لطف میکنی با پروگرمرت تست کنی ببینی جواب میده یا نه ؟ قیمت tnm رو هم اگه بگی ممنون میشم

و ....همچنان من این شکلی ام :cry2:

چه دعایی کنمت بهترازاین ،که کنار پسر فاطمه هنگام اذان ، سحر جمعه ای پشت دیوار بقیع قامتت قد بکشد در دو رکعت به نمازی که نثار حرم و گنبد برپا شده ی حضرت زهرا بکنی ... انشاالله

دیدگاه

پاسخ : پروگرم کردن mega2561

سلام . قیمت پروگرامر های Universal این شرکت TNM کمی بالاست ولی واقعا ارزش داره . :agree:

سه مدل داره
      +100 حدود 85000
      +1000 حدود 150000
      +2000 حدود 190000

بر حسب تــــــــــومان :surprised:

من خودم Mega2561 رو در اختیار ندارم ولی من تا به حال ( حدود 6 سال ) مشاهده نکردم که کسی با این پروگرامر ها مشکل داشته باشه . این موضوع و 100% بهش ایمان دار

( در مورد سری Mega64,mega128 خودم پروگرم کردم به هیچ گونه مشکلی بر نخوردم )

برای اطلاع از این نوع پروگرامر ها میتونید به سایت شرکت به ادرس www.tnmelectronices.com مراجعه کنید .

موفق و پاینده باشید :smile:
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X