اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود پروژه فلزیاب معروف clone pi avr (مگا 8)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : دانلود پروژه فلزیاب معروف clone pi avr (مگا 8)

منتظر نظراتتون هستم دوستان...
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

بنده هم موافق هستم که تبلیغات الکی میکنند.
      ولی فلزیاب تو عمق 2.5 با ابعاد 20 زیاد جالب نیست.
      میتونید مثال بیارید با این فلز یاب چه کارهای میشه کرد بجز رد لوله آب و این چیزا؟

اگه کسی میتونه کمک کنه یک پروژه فلز یاب - همین کلن - یا مثل اینو با هم بسازیم.

منتظر دوستان
      دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

سلام حامد جان

اگه لرنز با عمق زنی 70 سراغ داری خریدارم
        z1 اخرین محصول لرنز هم این قدرتو نداره نمیدونم شاید ورژن جدید زده

دوست عزیز با تفکیک میشه کلی از خطا ها مثل مواد معدنی که اشتباها فلز شناخته میشن رو تشخیص و حذف کرد.

احتمالا تو همون فلز جو هم شاید اینو گفته باشن

خوب شما بساز اگه خوب بود ما هم میسازیم

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
        مواظب اعمالمان باشیم

کسی نمیداند

آخرین خداحافظی اش چه وقتیه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن مهدی
          سلام حامد جان

اگه لرنز با عمق زنی 70 سراغ داری خریدارم
          z1 اخرین محصول لرنز هم این قدرتو نداره نمیدونم شاید ورژن جدید زده

دوست عزیز با تفکیک میشه کلی از خطا ها مثل مواد معدنی که اشتباها فلز شناخته میشن رو تشخیص و حذف کرد.

احتمالا تو همون فلز جو هم شاید اینو گفته باشن

خوب شما بساز اگه خوب بود ما هم میسازیم

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
          عزیزم گفتم 70 سانتی متر، نگفتم که 70 کیلومتر. برای مثال میتونید توی یوتیوب این مسئله رو سرچ بفرمایید.
          با تشکر

دیدگاه

سلام
            من از این مدار خوشم اومده به نظرم ارزش داره روش کار کنیم اگه کسی داخل تهران هست که بخواد همکاری کنه باهم شروع کنیم .
            قبلا یه کم روی فلزیابها کار کردم ، هدفم اینه که اول همین مدار رو بسازم بعد با تحلیل عملکرد اون کدش رو خودمون بنویسیم و بعد ارتقاش بدیم ( البته نوع صنعتی علاقه ای به گنج یاب ندارم ) من در سه مورد زیر همکاری میکنم.
            آزمایشگاه با تجهیزات کامل + کلیه هزینه ها + کمک در مراحل انجام
            A-Hosseini

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronet
              سلام
              من از این مدار خوشم اومده به نظرم ارزش داره روش کار کنیم اگه کسی داخل تهران هست که بخواد همکاری کنه باهم شروع کنیم .
              قبلا یه کم روی فلزیابها کار کردم ، هدفم اینه که اول همین مدار رو بسازم بعد با تحلیل عملکرد اون کدش رو خودمون بنویسیم و بعد ارتقاش بدیم ( البته نوع صنعتی علاقه ای به گنج یاب ندارم ) من در سه مورد زیر همکاری میکنم.
              آزمایشگاه با تجهیزات کامل + کلیه هزینه ها + کمک در مراحل انجام
              متأسفانه بنده تهران نیستم وگرنه خیلی خوشم میاد همکاری کنیم. ولی شما شروع کن بسم الله

دیدگاه

متأسفانه بنده تهران نیستم وگرنه خیلی خوشم میاد همکاری کنیم. ولی شما شروع کن بسم الله

چند ساله منتظر وقت خالی هستم تو این زمینه کار کنم.

شما خودتون ساختینش؟
                A-Hosseini

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronet

چند ساله منتظر وقت خالی هستم تو این زمینه کار کنم.

شما خودتون ساختینش؟
                  بله ساختم. حدود شیش ماه پیش. ولی پی سی بی که براش زده بودم مشکل داشت. یه اشتباه داشتم توی طراحیش، بعدا برای اینکه درستش کنم اومدم یه سری قطعاتشو زیر برد زدم که یکم کیفیتو آورده بود پایین ولی با این حال خوب کار میداد. ینی من ازش راضی بودم تا اینکه اومدم یه پی سی بی دیگه بزنم براش و موقع درآوردن قطعات از فیبر قبلی آی سی پ امپ از وسط شکست و دیگه هیچی به هیچی شد. البته دوتا خریده بودم. یکیشو همون اول کار روی برد برد نفله کرده بودم. تا الانم که راهم سمت تهران نیفتاده تا بخرم. زنجانم که فقط 741 داره که مناسب این مدار نیست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedtaran
                    بله ساختم. حدود شیش ماه پیش. ولی پی سی بی که براش زده بودم مشکل داشت. یه اشتباه داشتم توی طراحیش، بعدا برای اینکه درستش کنم اومدم یه سری قطعاتشو زیر برد زدم که یکم کیفیتو آورده بود پایین ولی با این حال خوب کار میداد. ینی من ازش راضی بودم تا اینکه اومدم یه پی سی بی دیگه بزنم براش و موقع درآوردن قطعات از فیبر قبلی آی سی پ امپ از وسط شکست و دیگه هیچی به هیچی شد. البته دوتا خریده بودم. یکیشو همون اول کار روی برد برد نفله کرده بودم. تا الانم که راهم سمت تهران نیفتاده تا بخرم. زنجانم که فقط 741 داره که مناسب این مدار نیست.
                    چیزی که زیاده فروشگاه اینترنتی بگو 3 سوت میفرستند.
                    در مورد فلز یابت میتونی بگی که چقدر سنس میکرد؟

دیدگاه

خود قطعه هزینه ای نداره. حمل و نقلش هزینه بره. چیزی که من ساختم بردش خوب نبود. سکه رو توی حدود 20 سانتی میزد. البته تعجب نکردم. چون کویل اون فوق العاده غیر استاندارد بود و با لوازم دم دستی ساخته بودم. مقاومتام 5 درصد به بالا بود. بعضیاشم پیدا نکردم سری بستم که زیاد دقیق درنیومد و ووو. بازم بگم؟ من هنوزم اعتقاد دارم در بین فلزیابهایی که قیمت 3 میلیونی دارن تکه. باور کن

دیدگاه

کسایی که تهران هستن میتونن این دستگاهو با هزینه کمتر از 30 تومن بسازن. همه قطعاتش تو تهران به وفور هست. من از پاساژ امجد گرفته بودم

دیدگاه

بعضی از قطعات برام مشخص نیست امکان داره لیست قطعات رو بزارید؟
                          همونای که امجد داشت.

ممنوم

دیدگاه

با سلام تشکر از سایت خوبتون
                            لطفا لیست کامل قطعات رو نیز میزارید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedtaran
                              با توجه به اینکه این مدار قابلیت مچ شدن اتوماتیک داره در نتیجه همه نوع کویلی رو قبول میکنه. سیم 0.7 به قطر 50 سانتی متر و حدودا بیست دور. ببینید شما بعد از پیچیدن تست کنید٬ مقاومت دوسر کویل باید حدود 3 اهم و اندوکتانس اون حدود 500 باید باشد. البته اگه به این اعداد هم نرسیدید اشکال نداره و دستگاه خودش تنظیم میشه. ولی مقاومتو سعی کنید حدود 3 اهم باشه. با سعی و خطا بدست میاد. شاید با تعداد دوری که گفتم این اعداد بدست نیان
                              نمیشه اینم pcb کرد ؟؟
                              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

با سلام ممجدد خدمت دوستان :
                                هنوز دنبال پیگیر لیست کامل قطعات هستم اگر زحمت نیست .
                                در ضمن ممنون می شم اگر کسی در ضمینه مدار فلزیاب به روش TR و REC تجربه ای داره یا مداری میشناسه بهم معرفی کنه !؟
                                کسی واقعا نمیخواد جواب بده آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X