اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تایمر سگ نگهبان(WDT )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تایمر سگ نگهبان(WDT )

تایمر سگ نگهبان(WDT ) دقیقا چیست و چگونه پاک می شود؟ :redface:
    الف-Reset کردن میکروکنترلر در صورت از کار افتادن نوسان ساز توسط نوسان ساز پاک می شود. –
    ب-Reset کردن میکروکنترلر در صورت از کار افتادن نوسان ساز توسط دستور اسمبلی – WDR پاک می شود.
    ج- Reset کردن میکروکنترلر در صورت سرریز شدن توسط نوسان ساز پاک می شود. –
    د- Reset کردن میکروکنترلر در صورت سرریز شدن توسط دستور اسمبلی – WDR پاک می شود.
    اگر کشتي شما به درد نميخورد از آن بيرون بپريدو شنا کنيد(جاناتان ونيترز)

پاسخ : تایمر سگ نگهبان(WDT )

نوشته اصلی توسط سمیه رحمانی
    تایمر سگ نگهبان(WDT ) دقیقا چیست و چگونه پاک می شود؟ :redface:
    الف-Reset کردن میکروکنترلر در صورت از کار افتادن نوسان ساز توسط نوسان ساز پاک می شود. –
    ب-Reset کردن میکروکنترلر در صورت از کار افتادن نوسان ساز توسط دستور اسمبلی – WDR پاک می شود.
    ج- Reset کردن میکروکنترلر در صورت سرریز شدن توسط نوسان ساز پاک می شود. –
    د- Reset کردن میکروکنترلر در صورت سرریز شدن توسط دستور اسمبلی – WDR پاک می شود.
    هیچ کدام :surprised:
    سرجلسه امتحان سوال پرسیدی؟)
    یک واحد جدا است که اگر قبل اینکه سرریز نشود مقدارش صفرنکنی پی در پی میکرو از نو راه اندازی می شود پس باید قبل تایم های خاصی مقدار واچ داگ را صفرکنی به صورت مدام اگر جایی میکرو گیر کنه این می تواند باریست مشکل را حل کنه
    Ali Reza Tarkesh Esfahani

Yahoo: amt_1390@yahoo.com

دیدگاه

سلام ، من میکرو atmega128 رو میخوام از واچ داگ ش استفاده کنم فیوز بیت ش رو فعال میکنم بعد تو برنامه نویسی اول غیرفعال میکنم و بعد که میخوام زمان بدم تو این مرحله دم به دقیقه ریست میشه اصلا به زمان 8 ثانیه نمیرسه تا این قسمت کد میرسه ریست میشه و همینطور ادامه داره لطفا من رو راهنمایی کنین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X