اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کندی اجرای میکروکنترلرatmega16

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در کندی اجرای میکروکنترلرatmega16

والا فعلا بودجه مالیشو ندارم واسه خرید یه پراگرامر خوب پرسیدم 50 یا 60 تومنه :mrgreen: ولی فعلا باکسی که میکرو ازش خریدم پرسوجو کردم گفت میکروت قفل کرده باپروگرامر های ولتاژمثه اینکه قابل حله و قرار شده ببرم پیشش انشاالله درست بشه oo: نتیجشو بهتون میگم از طرفی با دوتا مگا16 تست کردم هردوش قفل کرده :cry2:نمیدونم اشکال ازکجاشه باید بپرسم اونارم اگه چیزی دستگیرم شد میذارم همه استفاده کنن :read:
    یه سوالیم داشتم اگه مثلا رو اسیلاتور 16 مگاهرتز خارجی مثلا تنظیم بکنیم میکرو رو اون وقت سرعت پردازشش میره بالا؟سریعترعمل میکنه؟
    زگهواره تاگور دانش بجوی وانگهی دریاشود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پسرخوب
      والا فعلا بودجه مالیشو ندارم واسه خرید یه پراگرامر خوب پرسیدم 50 یا 60 تومنه :mrgreen: ولی فعلا باکسی که میکرو ازش خریدم پرسوجو کردم گفت میکروت قفل کرده باپروگرامر های ولتاژمثه اینکه قابل حله و قرار شده ببرم پیشش انشاالله درست بشه oo: نتیجشو بهتون میگم از طرفی با دوتا مگا16 تست کردم هردوش قفل کرده :cry2:نمیدونم اشکال ازکجاشه باید بپرسم اونارم اگه چیزی دستگیرم شد میذارم همه استفاده کنن :read:
      یه سوالیم داشتم اگه مثلا رو اسیلاتور 16 مگاهرتز خارجی مثلا تنظیم بکنیم میکرو رو اون وقت سرعت پردازشش میره بالا؟سریعترعمل میکنه؟
      اقا مشکلت فقط از کریستال میباشد
      حالا ببر و اگه کارت حل شد با دقت پروگرامر را چک کن.
      دوست عزیز اگه مفید بود روی تشکر بزن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط david24
        اقا مشکلت فقط از کریستال میباشد
        حالا ببر و اگه کارت حل شد با دقت پروگرامر را چک کن.
        اقا من دادم حلش کردن چیپام درست شد خودشونم تنظیم کردن رو8 مگاهرتز داخلی بازم کنده :angry:من چیکار کنم کسی هست بگه چیکار کنم؟

دیدگاه

بده یکی دیگه با یه پروگرمر دیگه پروگرم کنه
          در ضمن بدون استفاده از محیط کامپایلر بانرم افزاری مثل progisp
          شاید درست شد
          میدونید که کرک مشکل زاست
          از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
          --------------------------------------------------------
          تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
          اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

والا من دادم همون کسی که فیوز بیتاشو درست کرد برنامه هم زد روش فیوز بیتاشم تنظیم کرد
            بازم اینجوری کار میکنه :eek:اصن خیلی کنده بعد اون نرم افزاریم که باهاش برنامه ریزی کرد مخصوص پراگرام کردن وتنظیم فیوزبیت بود
            نمیدونم من فک میکنم ازنرم افزاره مشکل کسی نگاهی انداخته نرم افزارش؟مشکل نداره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پسرخوب
              والا من دادم همون کسی که فیوز بیتاشو درست کرد برنامه هم زد روش فیوز بیتاشم تنظیم کرد
              بازم اینجوری کار میکنه :eek:اصن خیلی کنده بعد اون نرم افزاریم که باهاش برنامه ریزی کرد مخصوص پراگرام کردن وتنظیم فیوزبیت بود
              نمیدونم من فک میکنم ازنرم افزاره مشکل کسی نگاهی انداخته نرم افزارش؟مشکل نداره؟
              فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه
              یا مشکل تو برنامه
              جایی نیست که مثلا تاخیر ها رو به جای ms ثانیه زده باشی یا....
              از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
              تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
              اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901

دیدگاه

نه همشو میلی ثانیه زدم شما به نرم افزارش که صفحه 1 لینکشو گذاشتم نرم افزارشو دانلود کن یه نگاه بنداز؟البته اگه زحمتی نیست خیلی ممنونم

دیدگاه

کسی نیست کمک کنه؟من از قسمت i2c که به ای سی ادرس میده قسمت stop i2cروپاک کردم بعد پراگرام کردم مشکل اجراش درست شد دوستان کسی میدونه ایراد از کجاست؟چه جوری باید حالا استوپ i2cرو تو برنامه بگنجونم که اینجوری کند نشه :angry:

دیدگاه

میبخشی مدتی نبودم امتحانات عملی داشتم
                    میبخشی برنامه نویسیم تعریفی نداره
                    ببینید میتونید اون رو توی یک وقفه بگنجونید یعنی استوپ تو وقفه باشه و باعث ریسیت شدن برنمامه نشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moghani1376
                      میبخشی مدتی نبودم امتحانات عملی داشتم
                      میبخشی برنامه نویسیم تعریفی نداره
                      ببینید میتونید اون رو توی یک وقفه بگنجونید یعنی استوپ تو وقفه باشه و باعث ریسیت شدن برنمامه نشه
                      والا همون فکربه ذهن منم رسید ولی توقسمت ولوم به مشکل میخوره راهی برای حل درست i2cباید پیدا کرد کسی هست به i2c وارد باشه کمک کنه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X