اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع به کار با lcd n96 با اردوینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شروع به کار با lcd n96 با اردوینو

سلام
    بزای فارسی نویسی در lcd n96 با استفاده از اردوینو میتونین راهنماییم کنین؟ :eek:
    کتابخانه مربوط به touch نیز مربوط به صفحه تاچ 5 پین هستش و من تونستم ازش استفاده کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farhad2015
      سلام
      بزای فارسی نویسی در lcd n96 با استفاده از اردوینو میتونین راهنماییم کنین؟ :eek:
      کتابخانه مربوط به touch نیز مربوط به صفحه تاچ 5 پین هستش و من تونستم ازش استفاده کنم.
      این تیکه رو دیگه باید خودت ابتکار به خرج بدی فونت طراحی کنی. من متاسفانه همه فوتایی که طراحی کرده بودم پاک شدن تو یه اتفاق. البته من اومده بودم کلمه هایی که نیاز داشتمو هر کدومو به عنوان یه حرف تعریف کرده بودم. بهدش چندتا حرف انگلیسی مینوشتم و تو اجرا کلمات فارسی جای اونا از فایل فونت چاپ میشد.
      کتابخونه تاچ هم با استفاده از آیسی رابط تاچ کار میکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط c384104
        این تیکه رو دیگه باید خودت ابتکار به خرج بدی فونت طراحی کنی. من متاسفانه همه فوتایی که طراحی کرده بودم پاک شدن تو یه اتفاق. البته من اومده بودم کلمه هایی که نیاز داشتمو هر کدومو به عنوان یه حرف تعریف کرده بودم. بهدش چندتا حرف انگلیسی مینوشتم و تو اجرا کلمات فارسی جای اونا از فایل فونت چاپ میشد.
        کتابخونه تاچ هم با استفاده از آیسی رابط تاچ کار میکنه
        واسه طراحی فونت از کجا شروع کنم (مطلبی مفیدی سراغ دارین)
        در مورد ای سی ابط تاچ بیشتر توضیح می دین ؟ (بدون کتابخانه راه اندازیش کردم و از امکانات کتابخانه نتوانستم استفاده کنم )
        تشکر فراوان

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : شروع به کار با lcd n96 با اردوینو

نوشته اصلی توسط farhad2015
          واسه طراحی فونت از کجا شروع کنم (مطلبی مفیدی سراغ دارین)
          در مورد ای سی ابط تاچ بیشتر توضیح می دین ؟ (بدون کتابخانه راه اندازیش کردم و از امکانات کتابخانه نتوانستم استفاده کنم )
          تشکر فراوان
          برای طراحی فونت کافیه یه سرچ تو گوگل بزنید کلی نرم افزار و آموزش براتون میاره. مثلا این یکیش
          http://dmf313.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%...3%D9%88%D9%85/
          یا شاید بتونید از توابعی که دوستان آماده کردن با یه مقدار تغییرات استفاده کنید(البته من خودم این کارو نکردم)
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52090.0

آیسی رابط تاچ هم اینه دیتا شیتشو ببینید همه چی مشخصه
          http://eshop.eca.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%...6-xpt2046.html

دیدگاه

سلام .دوستان عزیز .من در ال سی دی گرافیک با اردوینو میخوام جدول 3*3 بکشم و با لمس هر قسمت یک خروجی برام فعال بشه .ایا میشه انجام داد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sjm1982 نمایش پست ها
              سلام .دوستان عزیز .من در ال سی دی گرافیک با اردوینو میخوام جدول 3*3 بکشم و با لمس هر قسمت یک خروجی برام فعال بشه .ایا میشه انجام داد.
              با سلام و درود
              بله این امکان وجود دارد اما در ابتدا باید اصول برنامه نویسی آردوینو را یاد بگیرید.

منبع جهت یادگیری:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X