اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در روشن کردن ال ای دی با مگا64

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در روشن کردن ال ای دی با مگا64

نوشته اصلی توسط سعید خیری نمایش پست ها
    وقتی داشتی با مدار کار میکردی ، پروگرامر را وصل میکردی به مدار؟
    پین ریست در چه وضعیتی بود؟

شاید مشکل طراحی باشه ، احمال داره این هم بسوزه
    پروگرامر رو وصل میکردم به مدار البته هیچ مشکلی نداشتآ ؛ کار میکرد با اینکه وصل بود ، ولی الان با این میکرو پروگرامر وصل میکنم ، انگار اتصالی داره ، برای همین وصل نمیکنم.
    چون رو برد برد کار میکنم ، معمولا پین ریست رو هم آزاد میزارم .ولی تو پی سی بی پول آپش میکنم.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
      پروگرامر رو وصل میکردم به مدار البته هیچ مشکلی نداشتآ ؛ کار میکرد با اینکه وصل بود ، ولی الان با این میکرو پروگرامر وصل میکنم ، انگار اتصالی داره ، برای همین وصل نمیکنم.
      چون رو برد برد کار میکنم ، معمولا پین ریست رو هم آزاد میزارم .ولی تو پی سی بی پول آپش میکنم.
      ریست از داخل Pull Up هست اما بهتره از خارج هم به تغذیه (حتما حتما بلا یک مقاومت بین 4.8 تا 10 کیلو ) پول آپ بشه.
      هیچ وقت vcc پروگرامر را به مدار وصل نکن چون ممکنه در صورت اتصالی پروگرامر را بسوزونه در ثانی مدارهای جانبی جریانشونو ممکنه از رگولاتور بکشند و چند دلیل دیگه ....

اون مشکلی هم که داشتی شاید برای اتصال پوگرامر بوده و پورت E را دستکاری کردی.
      Reveng will surely come... Your hard time are ahead
      // - - - - - - - - - -
      برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
      // - - - - - - - - - -
      اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
      // - - - - - - - - - -

دیدگاه

خوب منم الان همین مشکل رو دارم. مگا 64 خیلی شیک و تمیز پروگرم میشه اما برنامه اجرا نمیشه. نمیدونم چرا. به نظر کلاک نیمخوره که برنامه بره جلو. فیوزبیتها رو همه جوری دستکار کردم ولی بازم راه نیوفتاد. عجب گیریه این مگا 64!! کسی میدونه باید چیکارش کرد؟ با پروگرمر هاتل کار میکنم و اینم آخرین وضعیت فیوزبیتها:
        جدیدترین ویرایش توسط soleimani_m; ۱۶:۱۹ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰.

دیدگاه

الان داره با اسیلاتور داخلی کار میکنه ولی وقتی رو کریستال خارجی تنظیم میکنم دوباره متوقف میشه!!! دلیلش چی میتونه باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X