اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ورود به بخش programming mode به روش parallel میکرو atmega32/16

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ورود به بخش programming mode به روش parallel میکرو atmega32/16

سلام
    مدتی هست که سعی دارم وارد قسمت پروگرم مد میکرو AVR بشوم . اما هر دفعه به یک مشکل جدیدی برخورد می کنم
    طبق گفته ی خود دیتاشیت میکرو atmega32 در صفحه ی 257 ، جهت programming mode به روش parallel programming باید مدار زیر را ببندیم ...
    در قدم بعدی تقریبا شبیه شکل زیر باید یکی یکی cod ها را ارسال کنیم تا اطلاعات ما داخل حافظه ی فلش میکرو میکرو نوشته شود...

اما اگر مدار بالا را ببندیم . با دادن ولتاژ 12 ولتی روی پایه ی reset . جریان خیلی زیادی از میکرو عبور می کند (تقریبا 250 mA )
    من همه مدار را چک کردم ، مدار مشکلی ندارد .دوستان اگه نکته هست راهنمایی کنید ممنون
    جدیدترین ویرایش توسط antipa; ۱۷:۵۲ ۱۳۹۶/۰۸/۱۹.

پاسخ : ورود به بخش programming mode به روش parallel میکرو atmega32/16

سلام
    یعنی هیچ کس نیست مرا را یاری کند ؟
    پروگرم کردن میکرو به روش SPI ... هم اگه اطلاعاتی دارید بگید ... ممنون

دیدگاه

یه مداری هست که فیوز بیت هارو بر میگردونه دقیقا همین کارو کرده . شاید به دردت بخوره. راستی برای چه کاری هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
        یه مداری هست که فیوز بیت هارو بر میگردونه دقیقا همین کارو کرده . شاید به دردت بخوره. راستی برای چه کاری هست
        ,وقتی در دستگاه بسته است برنامه اصلی روی میکرو باشد .وقتی پلمپ دستگاه باز شد برنامه ی فیک روی میکرو پروگرم شود.
        حالا جدای این خواسته پروگرم کردن یک میکرو توسط یک میکروی دیگر خیلی بحث شیرینی هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X