اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ملودی پلیر آهنگ های ایرانی و خارجی با میکروکنترلر AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ملودی پلیر آهنگ های ایرانی و خارجی با میکروکنترلر AVR

این پروژه رو خیلی وقت پیش انجام داده بودم به خاطر همین می خواستم در اختیار دیگران هم قرار بدم شاید نکته آموزشی داشته باشه و به کار دیگران هم بیاد
    این پروژه برگرفته از پروژه <<ای ایران>> یکی از دوستان هست که اولین بار در سایت ECA قرار گرفت من همون پروژه رو کمی تغییرات دادم و یک سری نت از آردینو و یک سری نت از پروژه های دیگر و یک سری نت ایرانی و خارجی رو خودم با نت خوانی انجام دادم که در اختیار دوستان قرار میدم
    از لحاظ برنامه برنامه ساده و پیچیدگی خاصی ندارد اما باز اگر مشکلی بود مطرح کنند پاسخگو هستم
    اگر کسی علاقه مند به نت خوانی هست میتونه این کتاب رو بخونه تمام نکات نت خوانی در اون گفته شده و خود من نت خوانی رو با این کتاب یاد گرفتم
    بنده بیشتر نت ها رو از فایل MIDI به نت های برنامه تبدیل میکردم اما بعضی از مواقع خود نت هایی که می خو ندم رو هم به کدهای برنامه تبدیل میکردم

آدرس کتاب جهت آموزش نت خوانی

دانلود نرم افزار MAGIC SCORE جهت باز کردن فایل های MIDI و ویراستاری آنها و نت نویسی

دانلود نرم افزار National Musician: توسط این نرم افزار می توانید فایل های MIDI را باز کرده و اجرا نمایید از مزایای این نرم افزار در MIDI های هست که دارای چندین دستگاه پخش موسیقی می باشد که با STOP کردن دستگاه های دیگر می توان بهترین دستگاه جهت تبدیل به کد پخش برای میکروکنترلر را انتخاب کرد
    http://fa.softoware.net/apps/downloa...r-windows.html

دانلود لینک جهت دانلود برنامه میکروکنترلر به همرا شبیه ساز PROTEUS ( نسخه PROTEUS 8.6 )(این برنامه با کد ویژن نوشته شده است
    جدیدترین ویرایش توسط mohsen_microcontronic; ۱۸:۰۲ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰.
    آيا تا به حال به اين فکر کرده ايم که نبود قانون کپي رايت در کشور ما چه لطمه بزرگي به کشور ما زده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا صبر کنید...
X