اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مرتب سازی کدها در کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مرتب سازی کدها در کدویژن

سلام دوستان
    من یک برنامه نوشتم که حدود چند هزار خط شده.. حالا مشکلی که دارم در مرور کردن برنامه هم وقت گیر هست هم کمی گیج کننده...
    حالا سوال من اینه : ایا راهی داره که بشه برنامه ماژول بندی کرد (مثل ویژوال بیسیک) یا اینکه هر تکه برنامه را تو یک فایل نوشته بشه و بعد لینک بشه به هم ؟؟؟ منظورم اینه که بشه کل برنامه را به چندتا فایل تقسیم کرد و تو برنامه اصلی فراخوانی کرد. ایا این امکان داره؟؟؟
    ممنون میشم دوستان راه حل های خودشون برای مرتب سازی کدها بیان کنن . شاید دوستان دیگه هم مشکل من داشته باشن.
    تشکر از حسن توجه دوستان.

پاسخ : مرتب سازی کدها در کدویژن

نوشته اصلی توسط 00098 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک برنامه نوشتم که حدود چند هزار خط شده.. حالا مشکلی که دارم در مرور کردن برنامه هم وقت گیر هست هم کمی گیج کننده...
    حالا سوال من اینه : ایا راهی داره که بشه برنامه ماژول بندی کرد (مثل ویژوال بیسیک) یا اینکه هر تکه برنامه را تو یک فایل نوشته بشه و بعد لینک بشه به هم ؟؟؟ منظورم اینه که بشه کل برنامه را به چندتا فایل تقسیم کرد و تو برنامه اصلی فراخوانی کرد. ایا این امکان داره؟؟؟
    ممنون میشم دوستان راه حل های خودشون برای مرتب سازی کدها بیان کنن . شاید دوستان دیگه هم مشکل من داشته باشن.
    تشکر از حسن توجه دوستان.
    سلام
    ببین اون خط هایی که توی برنامه خیلی تکرار شده رو به تابع تبدیل کن و از تابع استفاده کن
    میتونی خودت کتابخونه درست کنی و بعد توی برنامه ازش استفاده کنی
    میتونی کامنت بزاری تا گیج نشی
    میتونی از ماکروها هم استفاده کنی
    ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

پاسخ : مرتب سازی کدها در کدویژن

نوشته اصلی توسط Blue Ice نمایش پست ها
      سلام
      ببین اون خط هایی که توی برنامه خیلی تکرار شده رو به تابع تبدیل کن و از تابع استفاده کن
      میتونی خودت کتابخونه درست کنی و بعد توی برنامه ازش استفاده کنی
      میتونی کامنت بزاری تا گیج نشی
      میتونی از ماکروها هم استفاده کنی
      تشکرمیکنم.
      بله هم از تابع استفاده شده و هم از ماکرو.
      اگه بخوام یک کتابخانه درست کنم (فقط میخوام برای این پروژه استفاده کنم) ممنون میشم راه روش ساختش توضیح بدید. باکمترین پیچیدگی توضیح بدید.
      در ضمن تکلیف متغیر هایی که عمومی است چی میشه ؟ مثلا یک متغیر در چندین تایع چک میشود. در این صورت چطور میشه کتابخانه ساخت؟؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X