اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد تامین قطعات با قیمت مناسب برای تولید محصول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد تامین قطعات با قیمت مناسب برای تولید محصول

با سلام به همه دوستان محترم الان که دارم اینارو مینویسم واقعیتش از همین اول هم چشمم آب نمیخوره که از اینجا به نتیجه برسم ولی به امید خدا شاید فرجی شد بنده یه برد رو که خودم طراحی کردم رو میخوام تولیدش کنم و قبلا هم قطعاتمو از eca میخریدم .....چن روز پیش وقتی از چهل ستون برا گرفتن قیمت رفتم و گفتم آقا 500تا رله24 ولت میخوام ولی با تخفیف.... فروشنده زنگ زد به تهران بعدش قیمتی که بهم گفت میشه گفت از eca هم کمتربود حالا این فروشنده ها از کجا و کی میگیرن که اینقد براشون میصرفه خدا میداند من نه بودجه اینو دارم که فروشگاه بزنم و قطعه بفروشم نه اصلا ادمیم که بتونم فروشندگی کنم اینو گفتم چون همه ادمایی که ازشون راهنمایی خواستم فک کردن میخوام فروشگاه بزنم و کاسبیشون رو بیارم پایین و هیچ راهنمایی نکردن که هیچ اطلاعات غلط هم دادن و دلسردمون کردن ولی چون کار نیست و از دستم فقط برنامه نویسی و طراحی بر میاد مجبورم برا گذران زندگی طرح هامو تولید کنم و بفروشم ولی متاسفانه با خرید قطعه از فروشگاه های مجازی و ... چیزی برام نمیمونه میخواستم بدونم کسی میتونه راهنمایی کنه که قطعات مورد نیازمو در تعداد 300تا 100 تا و .... رو مستقیما از تهران بدون واسطه بخرم تا قیمت تموم شده جنس یکم بیاد پایین ؟
    جدیدترین ویرایش توسط kamran_ahmadi; ۱۳:۰۰ ۱۳۹۹/۰۳/۰۲.

پاسخ : کمک در مورد تامین قطعات با قیمت مناسب برای تولید محصول

سلام
    چون اینجا نمیشه فروشگاه معرفی کرد. براتون پیام خصوصی فرستادم .
    موفق باشید .
    محمد.م

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X