اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

EEPROM داخلی NVM ) XMEGA )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : EEPROM داخلی NVM ) XMEGA )

نوشته اصلی توسط mo.glmdi نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت دوستان و استاد محترم جناب مهندس کی نژاد.
    استاد عزیز، من اکثر آموزش های شما رو دنبال میکنم و از اینهمه دقت و توجه شما به بحث آموزش در این زمینه کمال قدردانی رو دارم. فقط در مورد نحوه نوشتن و خواندن eeprom متاسفانه روش اصولی و کاملی که همانند دیگر بخشها که در فیلمهای آموزشی زحمتش رو کشیدید، پیدا نکردم. manual و app note خود اتمل رو هم مطالعه کردم که باز هم کمکی به من نکرد. مطالب این پست هم متاسفانه برای بنده که فعلا کار نکردم با این حافظه گنگ بود یکم. اگر امکانش هست بصورت مختصر و ساده یک توضیح در رابطه با نحوه نوشتن و خواندن بر روی این حافظه لطف کنید قرار بدید در اینجا و یا اگر در فیلمهای آموزشی اشاره ای به این بحث شده ، ممنون میشم بفرمایید در کدامیک از فیلمها است. با سپاس فرآوان از تمامی زحمات چندین سالتون.
    تا این تاریخ در فیلم های آموزشی در مورد مبحث مورد نظر شما توضیحی داده نشده است. همانطور که در پست های قبلی این تاپیک هم اشاره شده، برای کار با eeprom یک Application Note به نام AVR1315 به همراه نمونه کدها وجود دارد;که می توانید از آن استفاده کنید.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

پاسخ : EEPROM داخلی NVM ) XMEGA )

ممنون جناب کی نژاد، انشالا در آینده نزدیک داخل مجموعه آموزشیتون توضیحی در رابطه با NVM و EEPROM بدید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X