اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ATXMega128A1U

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ATXMega128A1U

سلام. من یه برد طراحی کرده بودم که با ATXMega128A1 اشتفاده میکردم و تولید میشد.
    یه تعداد ATXMega128A1U که USB داره برام آوردن. ولی بعد از مونتاژ ، برد درست عمل نمیکنه و مشکل داره. ولی با سری معمولی قشنگ کار میکنه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

پاسخ : مشکل با ATXMega128A1U

شماتیک رو دارین و مهمتر از اون . چه مشکلی داره برد ؟
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

من قبلا این مشکل رو با DAC داشتم یه برنامه رو روی دوتا میکرو میریختم، یکیش کار میکرد یکی دیگه کار نمی کرد.
      رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

ببینید ، این برد داره تولید میشه و با ATXMega128A1 هیییییییییچ مشکلی نداره و داره کار میکنه. ولی با سری U یعنی USB دارها مشکل داره و یوقتایی بالا نمیاد و بیشتر موقع استارت مشکل داره. فیوز بیتهاش رو هم دستکاری کردم و حتی اتمل استویدو 6.2 رو هم نصب کردم وبا اون پروگرم کردم ولی فرقی نکرد.

دیدگاه

در سری AU تفاوت هایی در برخی بخش ها نسبت به سری A وجود دارد (مثلا در رجیسترهای DAC). در گام اول به شما پیشنهاد می شود کد خود را یکبار دیگر برای AU کامپایل کنید و بعد نتیجه را امتحان کنید.
          اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
          دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
          برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
          وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
          قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
          اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
          ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X