اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست آموزش فارسی mikro c

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست آموزش فارسی mikro c

سلام
    کسی آموزش فارسی واسه mikro c for pic رو داره؟

پاسخ : درخواست آموزش فارسی mikro c

کتاب مفصل در مورد MicroC به زبان فارسی فکر نمیکنم فعلا پیدا کنید.
    فصل 14 از کتاب ساختار میکروکنترلرهای PIC از مهندس علی سلیمیان به طور مختصر در مورد کامپایلرهای MicroC و MicroBasic توضیح داده، میتونید مطالعه کنید.( از صفحه 494 تا 554 )
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

سلام دوست عزیز من با micro cو micro basicکار میکنم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم

دیدگاه

درود
        منم تازه کار با Pic رو شروع کردم،
        برای microBasic دارم با کتاب آقای کمالی که مخصوص این کامپایلر کار می کنم
        و برای کار کردن با MikroC Pro از کتاب Advanced PIC Microcontroller Projects in C استفاده می کنم
        راستش هر کاری که کردم نتونستم با microbasic کنار بیام به هیچ وجه درست کار نکرد اما با MikroC pro for PIC تونستم کار کنم

اگه سوالی داشتم میام اینجا مطرح می کنم

دیدگاه

این کمپایلر یه دیباگر کره داره توی مدار برات خط به خط برنامتو اجرا میکنه و مشکل برنامتو میتونی درای ولی حیف تو ایران نیست!

سفارش دادم ار امریکا برام بیادرن اگه دیدم مدارش راهته سعی میکنم بسازمش :nice:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X