اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ای سی تلفن ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ای سی تلفن ؟

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
    mmc چه ربطی به usb داره؟
    منظورم مموری گوشیه(SD-MicroSD)
    با چه زبونی برنامه میآ‌نویسی؟
    منظور گوشی موبایله! من رو تلفن ثابت میخوام. برنامه نویسی با mikrobasic کارکردم اگه چیزایه دیگه میخواد معرفی کنید
    نوشته اصلی توسط javad1354
    خوب بفرمائید این کلمات رو شما بعنوان بصورت دستی میخواهید از این تلفن به سمت مقابل ارسال کنید یا طرف مقابل میخواد از اونور خط به میکرو فرمان بده و میکرو اون کلمات رو براش بفرسته؟ (مثلا شما میخواهید یه دیکشنری درست کنید که فرضا 5000 تا لغت رو بتونه معنی کنه به این صورت که برای هرلغت کد مخصوصی قرار بدید و با ارسال اون کد از هرتلفنیکه با اون دستگاهتون تماس میگیرید بتونید معنی اون لغت رو دریافت کنید .) البته فقط یه مثال بود!
    حالا اگه یه همچین کاری میخواهید انجام بدید بفرمائید تا راهنمائیتون کنیم.اگه نه که...
    دوست عزیز اولین چیز درساخت یه پروژه شفاف بودن هدف برای سازنده و یا کسی که میخواهد شما رو راهنمائی کنه است.

بله دوست عزیز این کلمات رو من انتخاب میکنم و به سمت مقابل ارسال میکنم

زندگی زنگ تفریحی است کوتاه
    بچه ها زنگ بعد حساب داریم

دیدگاه

گوشی موبایل؟
      من منظورم کارت حافظهآ‌س.همین. مموری کارت
      شرمنده. من تابه حال باهاش کار نکردم.ولی به احتمال زیاد باید واسه MMC کتابخونه داشته باشه.یه سرچی بزن

دیدگاه

از اونجایی که دوست عزیز پست منو پاک کردن و بنا به دلایل شخصی دیگه فکر کنم اجازه حرف زیادی نداشته باشم ( این که بد نیست ؟ ) دیگه جواب 4 صفحه ای رو نمیدم و شاید اگه از مدیر بخش بخوای جوابم رو بهت بده ( منظورم پست پاک شده هستش ) .
        شما به یه کیت تلفن کننده با میکرو میخوای . میکرو شماره دیجیتالی میده به یه آی سی مخصوص و اون شماره رو میگیره ( مقلد صداس تون ) .
        شما به یه کیت گیرنده تلفن ( گاهی به آی دی کالر هم معروفه ) . یک آی سی مخصوص داره که صدای تون رو به عدد تبدیل میکنه به میکرو میده .
        اصلا نیازی به دیکشنری صوتی نداری . آی سی مقلد صدای انسان هستش . مثل دیکشنری بابیلون که کلمات رو تلفض میکنه . آی سیش تو بازار تهران انواعشش هست . هم از این ور هم از اونور . ینی بهش عدد میدی ( مطابق جدولی که داره میگه مثلا عدد یک a هست و عدد 2 معادل b هستش ) و کل حروف رو تلفض میکنه . میتونی به صورت پینگلیش بهش بدی تلفض کنه . ینی حروف فارسی رو با انگلیسی بهش بدی تا یه چیزی تو مایه های فارسی حرف بزنه . معکوسش هم هست . همشو تو پست قبلی گفتم .
        یه کیبورد کامپیوتر که راحت بتونی تایپ کنی .
        یه میکرو مرکزی که فرمان های اصلی رو میده و به کیبورد وصل میشه . میتونه 8051 یا avr هم باشه . تمامی کیت های بالا در همین سایت انواع مختلف ساختنشون وجود داره و صدها برنامه و نقشه براشون وجود داره .
        اینکه حرف بزنی زخیره کنه و عدد مربوط کنی خیلی کار بیخودی هستش .
        if all men are the same
        then
        why do women take so long to choose one ?

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X