اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد استفاده از پروگرامر jdm

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد استفاده از پروگرامر jdm

با سلام
    لطفا به من بگید میشه پروگرامر سریال jdm رو توسط مبدل usb to serial به پورت usb کامپیوتر وصل کرد(لپ تاپ)؟
    ممنون

پاسخ : کمک در مورد استفاده از پروگرامر jdm

با سلام به شما دوست عزیز
    حقیقتش باید کمی خوش شانس باشید که نمونه مناسبی از این مبدلها رو بتونید تهیه کنید.
    بسیاری از این مبدلها سطوح منطقی استاندارد پورت سریال که مثبت 12 ولت برای یک منطقی و منفی12 ولت برای صفر منطقی هست رو به درستی پشتیبانی نمیکنند .
    البته مشکل برخی از اونها هم اینه که فقط پین 2و 3 و 5 که مخصوص ارتباط با دستگاهایی مثل رسیور و برخی تابلوهای روان هست در پورت سریال تبدیل شده کار میکنند و پروگرمر JDM که نیاز به ارتباط با سایر پینهای پورت سریال داره مطمئنا با این قبیل مبدلها کار نمیکنه. :rolleyes:

برای پیدا کردنش نا امید نباشید چون بنده شخصا نمونه های کاملش رو مشاهده کردم اما صمیمانه پیشنهاد میکنم اگر قصد ادامه کار با میکرو کنترلرهای PIC رو دارید سعی کنید یک پروگرمر با امکانات و پشتیبانی مناسبتر استفاده کنید .
    شاید یک نمونه مناسب PICKIT II باشه که هم به صورت آماده در ابزار موجود هست و هم دوستانمون بخشی رو در همین سایت به اون اختصاص دادند تا بشه اون رو با هزینه اندکی ساخت.
    از لینک زیر میتونید به بخش مربوطه مراجعه کنید:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=38944.0

موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X