اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نرم افزار کامپایل و نوع زبان برنامه &

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در نرم افزار کامپایل و نوع زبان برنامه &

نوشته اصلی توسط K1.IEEE
    فایلی که MikroC تولید کرده، بالاش نوشته شده که فایل توسط MikroC تولید شده و ...
    میشه بگید کدوم فایل و کجاش؟

این کد اسمبلیه.

http://mcontrollers.com/storage/PIC_Assembler.pdf

نوشته اصلی توسط mkhpmkhp
    پس علت اون #define که تو برنامه گذاشته چیه ؟؟
    تا اونجا که من میدونم تو اسمبلی برای انتصاب از EQU استفاده میشه . . .
    به فایلی که در بالا لینک دادم مراجعه کنید.

دیدگاه

دوست عزیز freedom_truth، لطفاً اگر نظری دارید، نظر شخصیه خودتون رو بفرمایید و نظرات دیگران رو به دنبال اشکال تفتیش نکنید. من اینجام که به دوستمون در مورد سوالش کمک کنم، نه اینکه با شما یا هر شخصه دیگه ای وارد بحثای بیهوده بشم و به شما جواب پس بدم. لطفاً رعایت کنید و فقط نظرتون رو بفرمایید.
      متشکرم
      *** يا راهي خواهم يافت، يا راهي خواهم ساخت ... ***

دیدگاه

نوشته اصلی توسط K1.IEEE
        دوست عزیز freedom_truth، لطفاً اگر نظری دارید، نظر شخصیه خودتون رو بفرمایید و نظرات دیگران رو به دنبال اشکال تفتیش نکنید. من اینجام که به دوستمون در مورد سوالش کمک کنم، نه اینکه با شما یا هر شخصه دیگه ای وارد بحثای بیهوده بشم و به شما جواب پس بدم. لطفاً رعایت کنید و فقط نظرتون رو بفرمایید.
        متشکرم
        حالا چرا ناراحت میشی؟! :mrgreen: منظوری ندارم.

شما بگو کجا گفته من خودمم کنجکاو شدم میخام بدونم. من قول میدم دیگه چیزی نگم.

دیدگاه

پاسخ : مشکل در نرم افزار کامپایل و نوع زبان ب&#1585

نوشته اصلی توسط freedom_truth
          حالا چرا ناراحت میشی؟! :mrgreen: منظوری ندارم.

شما بگو کجا گفته من خودمم کنجکاو شدم میخام بدونم. من قول میدم دیگه چیزی نگم.
          ناراحت نشدم عزیزم.. ولی تاحالا چندین بار با افرادی برخورد کردم که به جای بیان نظر خودشون، دائماً دنبال اشکال گیری از دیگران هستند. انگار که شغلشون ایراد گرفتنه!!
          فایلی که در زیر لینک کردم، فایل List تولید شده از یک مثال ساده ی نوشته شده در کامپایلر MikroC هست. اگر فایل رو با اپلیکیشن های واژه پرداز (مثل ++Notepad) باز کنید، در خط اول نوشته شده. امیدوارم با دیدنش به آرامش برسید :smile:

لینک : http://s3.picofile.com/file/8218647676/EX1.rar.html

بعد هم چرا چیزی نگین؟! اگر چیزی به ذهنتون میرسه که بتونه کمکه دوستاتون بکنه، حتماً نظرتون رو به اشتراک بگذارید تا همگی استفاده کنیم..

دیدگاه

من اعتراف میکنم پست شما رو اشتباه خوندم و فکر کردم اونجا که گفتید "فایلی که MikroC تولید کرده، بالاش نوشته شده که فایل توسط MikroC تولید شده ..." ، مشخصاً در مورد همین پروژه گفتید. الان که میخونم میبینم کلّی گفتید. از این بابت معذرت می خوام.
            ولی من همچنان معتقدم کد اصلی به زبان اسمبلی نوشته شده.

از همه این حرفها که بگذریم همونطور که آقای مستقیمی گفتند این برنامه از اول با یه زبان سطح بالا نوشته بشه راحت تره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط freedom_truth
              من اعتراف میکنم پست شما رو اشتباه خوندم و فکر کردم اونجا که گفتید "فایلی که MikroC تولید کرده، بالاش نوشته شده که فایل توسط MikroC تولید شده ..." ، مشخصاً در مورد همین پروژه گفتید. الان که میخونم میبینم کلّی گفتید. از این بابت معذرت می خوام.
              ولی من همچنان معتقدم کد اصلی به زبان اسمبلی نوشته شده.

از همه این حرفها که بگذریم همونطور که آقای مستقیمی گفتند این برنامه از اول با یه زبان سطح بالا نوشته بشه راحت تره.
              متشکرم
              والا من نمیتونم تشخیص بدم زبان اصلی برنامه و کامپایلر چی بوده! چون فقط 2 تا زبان ASM و C رو بلدم. ولی احساس می کنم زبان اصلی اسمبلی نبوده. چون کامنت های کد نویس به فایل List تولید شده هم منتقل میشه (تجربه ی شخصی) و همچنین تعدادی کامنت هم خود کامپایلر تولید می کنه. پس به نظرم صرفاً کامنت های موجود، ثابت نمی کنه که زبان اولیه ی برنامه، ASM بوده.

دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

نوشته اصلی توسط mehrshad2011

کل فولدری که دانلود کردم را برایتان گذاشته ام.

http://www.2shared.com/file/ENBrlgfI/1_online.html
                با سلام و بهترین احترام

این لینک که گذاشتین ، بنده نمی توانم از آن دانلود کنم . اگر که هنوز به جواب نرسیده اید مطالب تان را در یک جای بهتری (مثل PicoFile) بارگذاری بفرمائید . در اولین فرصت انشالله بررسی می کنم و اگر در سطح سواد و معلومات من باشد کمک تان می کنم.
                والسلام علي من اتبع الهدي .... و درود بر کساني که راه هدايت را دنبال مي کنند.

هوشمندانه بپرسيد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X