اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[گفتگو و تبادل نظر] سوال کلی درباره ی ورود به PIC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : [گفتگو و تبادل نظر] سوال کلی درباره ی ورود به PIC

سلام
    درسته آقا شاهرخ عزیز
    عذر خواهی میکنم، هواسم نبود.

دیدگاه

سلام دوستان من
      من بالاخره تونستم PIC24FJ256DA110 رو بهش برنامه چشمک زن بدم و led برام چشمک بزنه.
      میزان پیشرفتم در مورد پروژه اصلی صفر بوده ولی از لحاظ روحی به اعتماد به نفس بزرگی رسیده ام.

دیدگاه

پاسخ : سوال کلی راجب ورود به PIC

دوست عزیز من مدارات زیادی را با avrبستم ولی جدیدا با مشکلی برخورد کردو اونم اینکه اگر سیم مهتابی یا موتور الکتریکی از نزدیک اون بگذره پروگرام کانتر اون به جاهای دیگه پرش میکنه(البته با تعدادزیاد قطع و وصل)و با picاین مسئله را چک کردم و پرش نداشت البته مسائل نویز را هم در نظر گرفته بودم.شاید قطعات جدید که خوب نیستن این اشکالات را بیشتر دارن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

دوست عزیز من مدارات زیادی را با avrبستم ولی جدیدا با مشکلی برخورد کردو اونم اینکه اگر سیم مهتابی یا موتور الکتریکی از نزدیک اون بگذره پروگرام کانتر اون به جاهای دیگه پرش میکنه(البته با تعدادزیاد قطع و وصل)و با picاین مسئله را چک کردم و پرش نداشت البته مسائل نویز را هم در نظر گرفته بودم.شاید قطعات جدید که خوب نیستن این اشکالات را بیشتر دارن

دیدگاه

من یه خورده از این تاپیک خوندم یه چیزایی دیدم که عجیب بود!!! mplab ide برای پی آی سی بهترینه و هیچ نیازی به کرک کردن نداره و تنها دلیل استفاده از ccs یا بقیه نرم افزار های داشتن کتابخونه های راحته که اینا ندارن. mplab نرم افزار سازنده میکرو هست مگر میشه بدتر باشه!!!!!!! اگر میخاید موفق باشید فقط و فقط با برنامه سازنده خود میکرو کار کنید . وسلام

دیدگاه

پاسخ : سوال کلی راجب ورود به PIC

نوشته اصلی توسط 1AFSHIN نمایش پست ها
            شایدراه برای جلوگیری از این موضوع باشه ولی دیگه بیخیال avr بشید، شرکتش که به میکروچیپ فروخته شده خودش هم معلوم نیست تا کی تولید بشه
            وقتی میکروهای به این خوبی pic, stm هستن دیگه avr چیکاره است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X