اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] پروگرمرPICKit3

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : [آموزش] پروگرمرPICKit3

نوشته اصلی توسط morteza.slk نمایش پست ها
    سلام دوستا یک مکلی دارم اونم اینه که
    من pickit3 دارم قبلا بدون مشکل کار میکرد با نرم افزار خودش اما به اشتباه داخل منو tools یک گزینه بود که مد کاریشو به mplabe تغییر میداد اونو زدم الان دیگه کار نمیکنه با نرم افزار خودش یگ که میگه باید سیستم عامل خود پروگرمر رو دوباره بریزی روش یگ گزینه دانلود داره که یک فایل با فرمت hex باید انتخاب کنیم توی نت گشتم چند تا فایل پیدا کردم که یکیش اخرش 20005 نوشته اما وقتی میخاد لود کنه تموم که میشه ارور میده
    لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه

فایلها ی هگز مورد نیاز شما در شاخه نصبی خود نرم افزار pickit 3 هستند! ونیازی به دانلود از اینترنت نیست.نسخه pickit 3.10 سه تا فایل داره که باید اون فایل هگز صحیح رو انتخاب کنی وگرنه خطا میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza.slk نمایش پست ها
      سلام دوستا یک مکلی دارم اونم اینه که
      من pickit3 دارم قبلا بدون مشکل کار میکرد با نرم افزار خودش اما به اشتباه داخل منو tools یک گزینه بود که مد کاریشو به mplabe تغییر میداد اونو زدم الان دیگه کار نمیکنه با نرم افزار خودش یگ که میگه باید سیستم عامل خود پروگرمر رو دوباره بریزی روش یگ گزینه دانلود داره که یک فایل با فرمت hex باید انتخاب کنیم توی نت گشتم چند تا فایل پیدا کردم که یکیش اخرش 20005 نوشته اما وقتی میخاد لود کنه تموم که میشه ارور میده
      لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه
      سلام.
      اونی که آخرش 20005 هست درسته اگر کار نمی کنه شاید نرم افزارتون مشکل داره
      لینک دانلود رو می فرستم:
      آپلود عکس، فایل، آهنگ و فیلم رایگان و با لینک مستقیم و ماندگاری دائمی و سرعت بالا در آپلود سنتر عکس و فایل یو آپلود

دیدگاه

سلام دوستان این پروگرامر این ای سی هارو
        r5f21247sn
        و
        72f324
        و
        r5f212ac
        پروگرام میکنه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X