اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه سایت پر محتوا که هرچی بخواید توشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : یه سایت پر محتوا که هرچی بخواید توشه

من امروز نشستم سرش، 20 دقیقه ای printf ها رو هم به LCD لینک کردم و هم به سریال پورت. اینقدر کتابخانه و ... برای اتمل هست که این حرفها رو نداره.
    چه جالب منم دیروز همون کار رو کردم :biggrin:
    راستی شما intrrupt رو راه انداختید(تو keil) ؟ من فقط میخوام بدونم کد اسمبلی استارت پ رو باید تغییر داد؟ مثل اینکه برای فعال کردن IRQ هم باید یه کد اسمبلی جداگونه نوشته بشه.
    من تازه به این نتیجه رسیدم که منابع آموزشی برای کامپایلر winarm یا همون yagarto خیلی بیشتر از keil , Iar و بقیه هست :angry: ولی چیکار میشه کرد کاریه که شده :biggrin:. احتمالا منظورتون از کتابخونه هم برای همون winarm بوده دیگه ، چون من که کتابخونه یا مثال درست حسابی برای keil ندیدم ! :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farzadsw
      من امروز نشستم سرش، 20 دقیقه ای printf ها رو هم به LCD لینک کردم و هم به سریال پورت. اینقدر کتابخانه و ... برای اتمل هست که این حرفها رو نداره.
      چه جالب منم دیروز همون کار رو کردم :biggrin:
      راستی شما intrrupt رو راه انداختید(تو keil) ؟ من فقط میخوام بدونم کد اسمبلی استارت پ رو باید تغییر داد؟ مثل اینکه برای فعال کردن IRQ هم باید یه کد اسمبلی جداگونه نوشته بشه.
      من تازه به این نتیجه رسیدم که منابع آموزشی برای کامپایلر winarm یا همون yagarto خیلی بیشتر از keil , Iar و بقیه هست :angry: ولی چیکار میشه کرد کاریه که شده :biggrin:. احتمالا منظورتون از کتابخونه هم برای همون winarm بوده دیگه ، چون من که کتابخونه یا مثال درست حسابی برای keil ندیدم ! :rolleyes:
      سلام
      نه همون keil. منظورم رو خود کامپایلر بود که کتابخونه هست. interrupt هم آقای tarooshe راه انداخته :
      http://electrorc.blogfa.com/post-31.aspx
      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omega_adiban
        دوستان بخوان می تونم یه pcb کامل در اختیارشون بزارم تا بسازن.
        اگه میشه PCB رو برام ایمیل کنیدm.afsharan@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AFSHARAN

اگه میشه PCB رو برام ایمیل کنیدm.afsharan@yahoo.com
          دوست من pcb تمام مخلفاتش رو اینجا گزاشتم
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=31570.0
          علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

interrupt هم آقای tarooshe راه انداخته :
            بله قبلا دیده بودم ولی اون برای lpc بود ، کد استارت پ و برنامه های اسمبلی رو هم برای همین میخواستم بدونم . همچنین اسم و نوع رجیستر های nxp و atmel هم با هم فرق داره !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X