اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لینوکس port آن روی گوشی k750 سخت افزاری اماده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : لینوکس port آن روی گوشی k750 سخت افزاری اماده

نوشته اصلی توسط hadipic
    با سلاممن هنوز متوجه باگ gui جدید نشدم
    نسخه ای کهمن دانلود کردم بسیار روان کار میکنه
    کرنل اصلی مهم که شک دارم باگ داشته باشه
    من فایل uboot برای سری 92 اتمل اصلاح کردم و کمپایل شد مشکل نداشتن بر تیم لینوکس
    دارم ادر سهای سخت افزاری کا 750 رو برسی میکنم تا بوت لودر برای این سخت افزار بهینه کنم و فعلا
    هدفم کرنل یو سی لینوکس که رو اون کار میکنم
    یک نگاهیم به ارم 7 وفایل پروتئوس که یو سی لینوکس بوت کرده دارم میخوام ببینم میتونم یو بوت اون خودم دوباره کمپایل کنم اگه جواب مثبت بود حتما روش میزارم
    الان مشکلم ایناست که پروتئوس را تو لینوکس نمیتونم اجرا کنم wine لینوکس مثل cygwin تو ویندوز به ما گیر داده اساسی مجبورم بین لینوکس و ویندوز هی سویچ کنم حالم گرفته شده
    l :applause:
    برای سوپیچ راحت بین لینوکس و ویندوز میتونین از VirtualBox یا Vmware workstation استفاده کنین.دومی بهتره ولی حجمش زیاده.
    اینطوری یه سیستم عامل مجازی رو تو یه سیستم عامل دیگه شبیه سازی میکنین.میتونین بین این دو خیلی راحت فایل منتقل کنین و یا شبکه راه اندازی کنین و اینترنت رو Share کنین.

دیدگاه

سلام
      برای سوپیچ راحت بین لینوکس و ویندوز میتونین از VirtualBox یا Vmware workstation استفاده کنین.دومی بهتره ولی حجمش زیاده.
      اینطوری یه سیستم عامل مجازی رو تو یه سیستم عامل دیگه شبیه سازی میکنین.میتونین بین این دو خیلی راحت فایل منتقل کنین و یا شبکه راه اندازی کنین و اینترنت رو Share کنین.
      ممنون از راهنماییتون
      wine رو نصب کردم باورت نمیشه تمام برنامه های ویندوز مثل اب خوردن اجرا میکنه
      الان با این مشکل برخوردم[tt]tail: cannot open `+39' for reading: No such file or directory
      [/tt]
      هنگام نصب [tt]arm-uclinux-tools-base-gcc3.4.0-20040713_1.sh[/tt]
      برای مشکل tail +43
      یک متغیر تعریف کردن به صورت زیر
      ]
      export _POSIX2_VERSION=199209

ولی مشکل من حل نکرد تو کمپایل هنوز یک مشکلاتی دارم

دیدگاه

مثالی که تو پروتئوس هست 32 مگ رم و 128 مگ رام داره .در ضمن سورسشم در دسترس نیست.نیم نگاهت فقط به سخت افزارش هست یا سورسشو پیدا کردی؟

دیدگاه

دوستان بالاخره لینوکس روی این گوشی پورت شد یانه؟

میخایم اگه پورت شده مشعوف بشیم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X