اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی واحد USART در AT91SAM7S64 و ارسال و دریافت با HM-TR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی واحد USART در AT91SAM7S64 و ارسال و دریافت با HM-TR

سلام
    ببخشید من میخواستم یه برنامه ای بنویسین که از طریق این پروتکل 16 بیت ارسال کنه ؟؟
    قبل از این که 16 بیت ارسال کنه یه کدی بفرسته و تو گیرنده اول کد بخونه اگه درست بود بعدش دیتا رو بخونه ؟؟

دیدگاه

سلام

شما می توانید با این پروتکل 8 بیت رو ارسال نمایید که برای ارسال 16 بیت باید داده ها رو نصف کرده و ارسال نمایید و در گیرنده این داده ها رو یکی کنید 2 تابع برای ارسال و دریافت با کمک دوستان برنامه نویسی شد که من فردا این دو تابع رو میزارم که میتونید باهاش بیش از 8 بیت هم ارسال و دریافت نمایید هم عدد و هم متن
      اون قسمت کد هم که شما با یک دستور If در ابتدای برنامه میتونید کد رو دریافت و در صورت صحیح بودن ادامه برنامه رو اجرا نمایید

با سپاس
      http://vz.iminent.com/vz/39a77668-19...h-fishing.giff

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Soodi
        سلام

شما می توانید با این پروتکل 8 بیت رو ارسال نمایید که برای ارسال 16 بیت باید داده ها رو نصف کرده و ارسال نمایید و در گیرنده این داده ها رو یکی کنید 2 تابع برای ارسال و دریافت با کمک دوستان برنامه نویسی شد که من فردا این دو تابع رو میزارم که میتونید باهاش بیش از 8 بیت هم ارسال و دریافت نمایید هم عدد و هم متن
        اون قسمت کد هم که شما با یک دستور If در ابتدای برنامه میتونید کد رو دریافت و در صورت صحیح بودن ادامه برنامه رو اجرا نمایید

با سپاس

من منتظرم
        فکر کنم چند روزی شده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PEDRAM-PMS

من منتظرم
          فکر کنم چند روزی شده
          منتظر چی هستید
          همه چیز که توی این تاپیک هست
          منم با ره به انواع و اقسام مختلف توضیح دادم

دیدگاه

من با printf هر نوع داده و کاراکتر و رشته رو ارسال کردم و مشکلی نبود. اینو امتحان کردید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X