اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمائی در مورد پردازنده ARM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمائی در مورد پردازنده ARM

نوشته اصلی توسط microjo
    برد چند لایه هم به آسونی و با هزینه ناچیز قابل ساخته حتی اگه 100 لایه بخواید من میتونم راهنماییتون کنم.
    حتی زحمت زیادی هم نمیخواهد
    اگه میدونید مشکل خیلیهاست بگید یه تاپیک در این باره بزنم و بطور آزمایشی یک نمونه براتون بسازم.
    خوب اگه به همین راحتی بود مشکل همه حل میشد , راستی میخواید بصورت دستی برد چهار لایه بزنید !؟
    نوشته اصلی توسط microjo
    ببخشید بحثو طولانی میکنم چه ربطی به الکترومغناتیس داره ؟
    دوست عزیز آقای رجب زاده درست میگن , بطور مستقیم به الکترومغناطیس مربوطه , شاید تاثیرش تو برد تک لایه زیاد معلوم نباشه (اساسا باید رعایت بشه که البته خیلی ها رعایت نمی کنن) ولی تو برد های بیشتر از دولا حتما باید اصولی کار بشه.
    از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط microjo
      ببخشید بحثو طولانی میکنم چه ربطی به الکترومغناتیس داره ؟
      ربطش اینه که اولا هر چی فرکانس بالاتر میره امواج تولید شده در اثر عبور الکترون ها راحت تر منتشر میشن دلیلش هم اینه که به طول آنتن کم تری نیاز دارند که آنتن هم میشه ترک روی برد و امواج حاصله میشه نویز برای بقیه قسمت ها به طور معمول بین پردازنده هر چی فرکانس بالاتر بره پکیج این ها به BGA تغییر میکنه
      برای پکبج BGA هم باید برد چند لایه بزنید توی برد چند لایه علاوه بر اینکه باید دقت کنید طول و ضخامت ترک ها چجوری باشه که نویز ایجاد نکنه باید حساب کنید که مقدار مقاومت و ظرفیت خازنی و سلفی اون ترک و ترک های کنارش چقدر میتونه باشه
      تازه به غیر از این اگر بحث فرکانس بالا نباشه باید مباحث مربوط به جریان دهی و تغذیه در برد رعایت بشه چه بسا ممکنه با عبور یک جریان لحظه ای ترک از بین بره و برد معیوب بشه
      در حال حاضر منابع طراحی برد چند لایه به زبان خارجی هست

دیدگاه

با سلام :applause:
        یک سوال در مورد پردازنده های ARM داشتم , اونم اینکه شرکت NXP نام گذاری آی سی های خودشو با حروف LPC شروع میکنه , پس فیلیپس این وسط چی میگه ؟ oo:
        با تشکر

دیدگاه

خوب nxp رو فیلیپس تاسیس کرده دیگه

دیدگاه

میدونستم فقط میخواستم مطمئن بشم

دیدگاه

سلام ببخشید دوستان عزیز من یه پروژه میخوام انجام بدم یه سری سوال برام پیش اومده.
              پروژه اینه میخوام یه دستگاهی باشه که lcd و کیبورد داشته باشه و به یه سری رله متصل بشه در نهایت با زمانبندی بشه تو رله ها رو خاموش روشن کرد . خوب بردی که رله ها روش سوار بشن که میشه" برد توسعه ورودی خروجی AVR " حالا واسه ساخت بردی که lcd و صفحه کلید داشته باشه و تجزیه تحلیل کدها رو انجام بده که منوهای دستگاه چطور باشن میخوام بدونم این برد "AT91SAM7S64 Header Board " به کارم میاد ؟ کلا من درست دارم انجام میدم یا نه لطفا یکی کمکم کنه من تازه کارم #:S و اینکه دقیقا بگید برد راه انداز کارش چیه یعنی این پروژه ی من رو میشه با این برد انجام داد ؟ اگه شما میخواستید همچین دستگاهی بسازید و اولویت هم هزینه پایین تمام شده بود چکار میکردید دوستان لطفا کمک کنید ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X