اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه چی بسازم!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پروژه چی بسازم!!!!!

اقا درسته که mp4 پلیر تو بازار ریخته ولی الان من چند ماه دارم روش کار می کنم و باید به صورت کامل اونو پیاده سازی کنم و تا الان کلی پوستم کنده شده و صد البته کلی چیز یاد گرفتم ولی با این حال من هم به شما پیشنهاد می کنم که روی وب سرور کار کن چون بسیار کاربردی و کمتر به مشکل بر می خوری و لینک های خوبی هم تو اینترنت براش هست . راستی به هر کجا رسیدی این جا هم بزار تا دیگران هم استفاده کنند و گسترش دهند .

دیدگاه

منم به همین دلیل سمت avi player نرفتم ولی در اینده میرم
      من بدونه شما ها هیچ کاری نمیتونم انجام بدم اقای ma-bah واقعا ممنـــــــــــون بابت کمکتون
      اقا من برد mcb2368 رو می خوام حالا اگه تو ایران هست برم بخرم یا اگه کسی pcb ش رو داره یه لطفی کنه و بده اگه نه باید از رو شماتیک بزنم اگه بتونم
      کسی میتونه حدودی قیمت این برد رو محاسبه کنه اگه بخوام خودم بزنم البته برای LPC2368
      خوام حالا اگه تو ا www.keil.com/mcb2300/
      خیلی به این برد نیاز ندارم کمک کنید خوام حالا اگه تو ا

دیدگاه

سلام آقا وحید
        هر موضوعی انتخاب می کنی حواست به چند تا نکته باشه.

1) پروژه پایانی معرف 4 5 سال حضور شما تو دانشگاهه و اولین چیزیه که تو رزومه خودشو نشون میده پس سعی کن تا حدی جدید باشه، اسمش قلنبه باشه و حتما کاربردی باشه.
        2) انتخاب کن تو کدوم زمینه می خوای ادامه بدی تو همون زمینه موضوع پروژه خودتو انتخاب کن.
        3) حتما حتما پروژه ای رو انتخاب کن که سورس (ترجیحا خارجی)داشته باشه (الان وقت اختراع نیست).
        4) برای راهنمائی هم روی انجمن حساب نکن که اذیت میشی، یه آدم کار بلد کنارت باید باشه.

اینائی هم که دوستان میگن کار راحتی نیست. هر کدومش هزار تا دردسر داره و برای شما که احتمالا شروعتونه اصلا مناسب نیست. ولی اگه من می خواستم انتخاب کنم WebServer خیلی کاربردها داره و خواهد داشت و کارفرماهای زیادی دنبالشن الان.
        (نکته کنکوری : میتونی یه جورایی پروژه خودتو نظامی کنی و از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح هم کسری بگیری مثلا ( کنترل تسلیحات ارتباطی/نظامی نسل جدید از مرکز فرماندهی بر اساس تکنولوژه Ethernet که همون WebServer خودمونه :bye)

دیدگاه

اقا یه سوال

این ARM ها مگه خدشون اترنت ندارن پس برای از ای سی های DP استفاده میشه؟ همون لایه فیزیکی هست که ARM ها ندارن یا نه چیز دیگه ای هست

برای راهنمائی هم روی انجمن حساب نکن که اذیت میشی، یه آدم کار بلد کنارت باید باشه
          والا فعلا کسی پیشم نیست و دنبالشم هستم ولی من با همین انجمن خیلی خیلی چیز ها یاد گرفتم

سلام آقا وحید
          هر موضوعی انتخاب می کنی حواست به چند تا نکته باشه.

1) پروژه پایانی معرف 4 5 سال حضور شما تو دانشگاهه و اولین چیزیه که تو رزومه خودشو نشون میده پس سعی کن تا حدی جدید باشه، اسمش قلنبه باشه و حتما کاربردی باشه.
          2) انتخاب کن تو کدوم زمینه می خوای ادامه بدی تو همون زمینه موضوع پروژه خودتو انتخاب کن.
          3) حتما حتما پروژه ای رو انتخاب کن که سورس (ترجیحا خارجی)داشته باشه (الان وقت اختراع نیست).
          4) برای راهنمائی هم روی انجمن حساب نکن که اذیت میشی، یه آدم کار بلد کنارت باید باشه.

اینائی هم که دوستان میگن کار راحتی نیست. هر کدومش هزار تا دردسر داره و برای شما که احتمالا شروعتونه اصلا مناسب نیست. ولی اگه من می خواستم انتخاب کنم WebServer خیلی کاربردها داره و خواهد داشت و کارفرماهای زیادی دنبالشن الان.
          (نکته کنکوری : میتونی یه جورایی پروژه خودتو نظامی کنی و از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح هم کسری بگیری مثلا ( کنترل تسلیحات ارتباطی/نظامی نسل جدید از مرکز فرماندهی بر اساس تکنولوژه Ethernet که همون WebServer خودمونه
          سلام و ممنون از راهنمایتان

من اطلاعات در مورد Webserver و اترنت کمه ولی با AVR زیاد کار کردم و ARM رو هم میتونم یاد بگیرم و میدونم کار سختی هست ولی بنظرم ارزش داره که وقت بزارم روش اگه نتونم خود وب سرور رو بسازم سعی میکنم با اترنت و TCP/IP اشنا بشم و یه کار دیگه بکنم اگه نتونستم وب سرور رو تموم کنم به امید خدا می خوام رو همین کار کنم والبته به کمک شما هم نیاز دارم
          بازم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X