اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه ها و مدارات طراحی شده بر مبنای هدر برد AT91SAM7S (سری S)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : برنامه ها و مدارات طراحی شده بر مبنای هدر برد AT91SAM7S (سری S)

نوشته اصلی توسط هوشیار مرادی سقز
    سلام دوستان
    جون من یکی به من بگه کسی نیست دو تا برنامه جالب برای این برد بنویسه؟
    اخه من گناه نکردم که از این برد خریدم :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    مراقب سرت باش میشکنه ها :mrgreen:
    اکثر برنامه هایی که برای X256 نوشته شده خیلی راحت قابل استفاده برای s64 هست منتها باید ی تغییرات کوچولو بدی توش
    حالا چی میخای؟
    بگو اگه بتونم حتما کمکت میکنم
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

سلام
      خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
      من ی مدت پیش هدر برد at98sam7s64گرفتم
      و همون موقع lcd 3,2 هم خریداری کردم غافل از اینکه برنامه نمونه این ال سی دی واسه x256 نوشته شده
      من الان میخام ال سی دی رو با s64 راه اندازی کنم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که چه تغییراتی باید بدم.خودم خیلی تلاش کردم اما نشد

دیدگاه

سلام
        من با keil میخواستم TC Interrupt رو راه بندازم، اما نتونستم، لطفا کمک کنید
        ممنون

دیدگاه

سلام
          من یک پروگرمر wiggler ARM JTAG Programmer parallel دارم و یک header boarde sam7s64. ولی هرکاری میکنم h-jtag نمیشناسه اینو!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط filful
            سلام
            من یک پروگرمر wiggler ARM JTAG Programmer parallel دارم و یک header boarde sam7s64. ولی هرکاری میکنم h-jtag نمیشناسه اینو!
            تنظیمات jtag رو توی برنامه مربوطه باید انجام بدی. به صورت پیش فرض روی پورت USB هست که باید به LPT تغییرش بدی و بعد سعی کنی باهاش ارتباط برقرار کنی
            زندگی یعنی امید و حرکت
            کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
            سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
            برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
            به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

تنظیمات jtag رو چطوری باید درست کنم ?لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

با سلام .برنامه ی زیر رو نوشتم ولی اصلا نمیتونم فایل هگز بگیرم. خواهشا یکی راهنمایی کنه؟ ارور هایی هم که میده با برنامه زیر نوشتم .ممنون

'Build target 'armmm
                compiling main.c...
                ..\source\pio.h(41): warning: #223-D: function "AT91F_PMC_EnablePeriphClock" declared implicitly
                ..\source\main.c(5): error: #20: identifier "PORTA_OUTPUT" is undefined
                ..\source\main.c(5): error: #20: identifier "PA30" is undefined
                ..\source\main.c(6): warning: #223-D: function "WHILE" declared implicitly
                ..\source\main.c(6): error: #65: expected a ";"
                ..\source\main.c(11): warning: #12-D: parsing restarts here after previous syntax error
                ..\source\main.c(12): warning: #1-D: last line of file ends without a newline
                Target not created
                برنامه ای هم که نوشتم ...
                #include "at91sam7s64.h"
                #include "pio.h"
                #include "delay.h"
                int main (void){
                PORTA_OUTPUT=PA30;
                WHILE(1){
                SET_PORTA=PA30;
                delay_ms(500);
                RST_PORTA=PA30;
                delay_ms(500);
                }}

دیدگاه

سلام
                  من هدر برد رو تهیه کردم. تقریبا قسمتهایی رو که میخوا ستم تونستم راه اندازی و استفاده کنم. اما می خواستم بدونم آیا هیچ برنامه یا مثال یا راهنمایی درباره شناسوندن این هدربرد به کامپیوتر به عنوان USB HID وجود نداره؟ توی تاپیک AT91sam7X مثال mouse و USB HID اومده. اما برای سری S هیچ چیزی پیدا نکردم. لطفا اگه میشه راهنمایی کنید چطور میشه همون مثالها رو تغییر داد و برای این هدربرد هم استفاده کرد؟؟ :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X