اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فونت برای LCD N96

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فونت برای LCD N96

باید به جای این کد های هگزی که الان هست کد هگز برای فونت بزرگتر درست کرد و به جایی این فونت گذاشت

دوستان به نطر شما اصلا نرم افزار تحت ویتدوز برای درست کردن فونت مخصوص این جور lcd ها هست :question:

اگه نیست که همه با کمک هم شروع کنیم به درست کردن فونت های مختلف برای این lcd

دیدگاه

شما میتونین از فونت های دیگه ای مثل chr های بورلند یا فونت های fon ویندوزی هم استفاده کنین.

دیدگاه

دوستان من هر کاری کردم نتونستم فونت فارسی درست کنم و فونت جدید هم نشد اضافه کنم

فقط تونستم همین فونت رو بزرگ هم بنویسم

از دوستان کسی تونست کاری بکنه ؟؟؟

دیدگاه

دوست عزیز سلام :smile:
          توی انجمن AVR جناب آقای نوربخش برنامه خوبی برای فارسی نویسی دراین lcd ارائه کرده اند و نمونه برنامه و عکس نیز قرار داده اند .من نیز به شخصه خیلی مایل هستم که میتوانستیم این کار را انجام دهیم منتها به دلیل عدم تسلط به برنامه نویسی نمیدانم چطور و در کجای برنامه از این کتابخانه میتوانیم استفاده کنیم ممنون میشوم نگاهی به این تاپیک بندازین شاید بشه برای این قسمت و بخصوص در برنامه فایل اکسپلورر استفاده کنیم
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52090.0
          حضرت علی(ع):
          أَشرَفُ الخَلاَئِقِ اَلوَفَا بِالعَهد.
          شریفترین خصلتها وفاى به عهد است.

دیدگاه

دوست عزیر شما چطوری از برنامه font استفاده کردی و فونتشو تغییر دادی؟ یکم توضیح میدید

دیدگاه

دوستانی که از فونت فارسی جواب گرفتن چرا برنامه و کتابخونش رو نمیزارن
              من چند نفر رو دیدم که گقتن جواب گرفتن
              من از مدیران و اساتید انجمن خواهش می کنم یه فکری برای این فونت فارسی بکنن
              من هر کاری کردم نشد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X