اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] آموزش استفاده از Sam-ba و نصب درایور برای شناسایی میکروکنترلر توسط ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : پاسخ : [آموزش] آموزش استفاده از Sam-ba و نصب درایور برای شناسایی میکروکنت

نوشته اصلی توسط علی ایمانی فر
    جلوی at91 usb to ... اسم ی COM هم مینویسه. شما همون COM رو در Sam-ba انتخاب میکنید؟
    روی چندتا سیستم تست کنید ببینید روی سیستمهای دیگه کار میکنه یا نه
    وضعیت دیپ سوییچ ها در هنگام پروگرم کردن چه جوریه؟
    بله شماره com همون شماره است وضعیت دیپ سوئیچ ها هم فقط دیپ سوئیچ usb به منطق 1 وصله.
    راستش من فقط همین 3 تا سیستم رو تو خونه دارم سیستم دیگه ای نیست که چک کنم

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پاسخ : [آموزش] آموزش استفاده از Sam-ba و نصب درایور برای شناسایی میکروک

نوشته اصلی توسط peymangh
      بله شماره com همون شماره است وضعیت دیپ سوئیچ ها هم فقط دیپ سوئیچ usb به منطق 1 وصله.
      راستش من فقط همین 3 تا سیستم رو تو خونه دارم سیستم دیگه ای نیست که چک کنم
      جالبه. قاعدتا باید بشه ولی مثل این که مشکلی وجود داره
      با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرین ببینید چی میگن
      زندگی یعنی امید و حرکت
      کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
      سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
      برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
      به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

پاسخ : [آموزش] آموزش استفاده از Sam-ba و نصب درایور برای شناسایی میکروکنترلر توسط ویندوز

نوشته اصلی توسط peymangh
        سلام من sam-ba v2.12 رو نصب کردم هم روی win7x86 و win7x64وwin8.1x64 و متاسفانه وقتی بر روی connect کلیک میکنم برنامه در بک گراند کار میکند اما دیگر چیزی نمایش داده نمیشود در حالی که اگر sam-ba v2.9 رو بر روی win7x86 نصب کنم فقط یک بار میتوانم میکرو رو پروگرام کنم و برنامه هم کار میکند اما اگر برنامه رو ببندم و دوباره باز کنم مثل قبل میشود و هیچ چیز نمایش داده نمیشود خواهش میکنم کمک کنید بابا یعنی هیچ کس مشکل منو نداره راستی کابل usb من از 1 متر بیشتر است ممکنه برای اون باشه خواهش میکنم یه جواب منطقی و درست بدین :angry: :angry: :angry:
        دوست من منم مشکل خودتو دارم دقیقا .. حل نشد هرکاری کردم oo: :eek: از ویندوز عوض کردن بگیر تا انواع و اقسام برنامه های ران تایم ولی همچنان به نتیجه ای نرسیدم :eek: احساس میکنم مشکل از netframework باشه oo: و اینکه من اینو رو یه سیستم قدیمی تر تست کردم جواب داد ... اینوسط یکی داره یه کارایی میکنه ما نتونیم کار کنیم oo: البته به خاطر همین من مجبور شدم یه jling بخرم :sad:

دیدگاه

پاسخ : [آموزش] آموزش استفاده از Sam-ba و نصب درایور برای شناسایی میکروکنترلر توسط ویندوز

سلام استاد عزیز.من یه هدر برد at91sam7s64 گرفتم.با usb وصلش میکنم.از هر چندین بار وصل کردن یه بار اونو شناسایی می کنه.مرتب error عدم شناسایی میده.بعد چند بار دوباره خودش شناسایی می کنه.به نظرتون چیکار کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rasoulalidadi
            سلام استاد عزیز.من یه هدر برد at91sam7s64 گرفتم.با usb وصلش میکنم.از هر چندین بار وصل کردن یه بار اونو شناسایی می کنه.مرتب error عدم شناسایی میده.بعد چند بار دوباره خودش شناسایی می کنه.به نظرتون چیکار کنم
            سلام
            ببخشید پریدم وسط بحث
            فقط چون برام اتفاق افتاده بگم:
            سخت افزار را به دقت چک کنید
            چیزی مثل قطع شدن پایه یک خازن یا پین های پردازنده را بررسی کنید
            اگه هم هیت دارید از هیت گرفتن دریغ نکنید.(البته حتما با دقت کافی)

دیدگاه

سلام علیکم
              من نتونستم از فایل های پیوست شده سر در بیاورم.
              هر کدوما رو که دانلود کردم خطای آرشیو می داد و ریپیر کردن هم فایده نداشت.
              اصلا معلوم نیست کدوما رو باید دانلود کرد.
              عکس گرفتم از پیوست ها ... ببینید

چگونه می توان قطعات فلز را هوشمند نمود اما خویشتن را نه ؟!

دیدگاه

سلام دانلود میشه ولی باز نمیشه خطا میده فایلش کوچیکه اگه میشه همشو یکی کنید

دیدگاه

سلام بچه ها فروشگاه جعبه های الکترونیکی نوین باکس ،تولید کننده انواع باکس های فلزی ، پلاستیکی برای قراردادن مداراتتون داخلش راه افتاده قیمتاشم خیلی مناسبه حتما یه سر بزنین .
                  http://www.*****-*******
                  تو این سایت شما میتونین همه چیز بسازین ، میتونین مثلا قاب محافظ برق بگیرین باهاش محافظ برق بسازین ، میتونین قاب دزدگیر بگیرین باهاش دزدگیر بسازین و خیلی چیزای دیگه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X