اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پروگرام هدربرد at91sam7s64

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پروگرام هدربرد at91sam7s64

سلام
    بنده یک هدر برد at91sam7s64 و یک پروگرامر jlink از فروشگاه eca خریدم. اما در پروگرام میکرو چه با jlink و چه با samba مشکل دارم. پروگرامر در محیط نرم افزار keil و
    j flash میکرو رو نمی شناسه و خطای core id=0x00000000 می ده. رفتم دفتر فروشگاه در تهران، هدر برد رو چک کردند و هدر برد جدید تحویلم دادند. jlink رو هم پدیت کردند. اما بازم همین مشکل رو داره. تنظیمات پروگرامر رو هم از توی keil انجام دادم. دیپ سوییچ روی هدربرد رو هم برای jtag وصل می کنم و بقیه رو قطع می کنم. چند بار هم تغذیه هدربردرو هم موقع اتصال به پروگرامر وصل کردم بازم فرقی نکرد.
    از طریق samba هم قابل پروگرام نیست در حالیکه توی device manager به عنوان at91 usb to serial converter (port10 شناخته شده.
    من قبلا با هدربردهای آبی eca کار کرده بودم و مشکلی نداشتم، چه با jlink و چه با samba.
    اگر کسی راه حل رو می دونه لطفا راهنماییم کنه.
    ممنونم

پاسخ : مشکل در پروگرام هدربرد at91sam7s64

با همین پروگرامر یک هدربرد lpc1768 رو پروگرام کردم که بدون هیچ مشکلی انجام شد. برای اطمینان هدربرد at91sam7s64 رو روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کردم که بازم پروگرام نشد. واقعا گیج شدم. oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط habibnia
      سلام
      بنده یک هدر برد at91sam7s64 و یک پروگرامر jlink از فروشگاه eca خریدم. اما در پروگرام میکرو چه با jlink و چه با samba مشکل دارم. پروگرامر در محیط نرم افزار keil و
      j flash میکرو رو نمی شناسه و خطای core id=0x00000000 می ده. رفتم دفتر فروشگاه در تهران، هدر برد رو چک کردند و هدر برد جدید تحویلم دادند. jlink رو هم پدیت کردند. اما بازم همین مشکل رو داره. تنظیمات پروگرامر رو هم از توی keil انجام دادم. دیپ سوییچ روی هدربرد رو هم برای jtag وصل می کنم و بقیه رو قطع می کنم. چند بار هم تغذیه هدربردرو هم موقع اتصال به پروگرامر وصل کردم بازم فرقی نکرد.
      از طریق samba هم قابل پروگرام نیست در حالیکه توی device manager به عنوان at91 usb to serial converter (port10 شناخته شده.
      من قبلا با هدربردهای آبی eca کار کرده بودم و مشکلی نداشتم، چه با jlink و چه با samba.
      اگر کسی راه حل رو می دونه لطفا راهنماییم کنه.
      ممنونم
      باسلام
      این ازمایش هارو روی یک کامپیوتر دیگه انجام بدید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S.R.F
        باسلام
        این ازمایش هارو روی یک کامپیوتر دیگه انجام بدید
        ممنون. در پست دوم ذکر کردم که انجام دادم و فرقی نکرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X