اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه کتاب عالی arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : یه کتاب عالی arm

نوشته اصلی توسط alireza.r
    سلام.این کتاب واقعا عالیه و خیلی حرفه ای کار کرده.میخواستم ببینم اگه دوستان پایه هستن هر کس یه گوشه کارو بگیره و این کتابرو ترجمه کنیم و توی سایت قرار بدیهم خیر دنیا و اخرت نصیبمون بشه
    190 صفحه بیشتر نیست
    این برای lpc2104 هست یه کتاب دیگه هم هست واسه lpc2368 که اون خیلی بهتره..مثلا این adc نداره اون داره...من از رون خیلی کار کردم برای کتابچه هم قبلان تو iranmicro ترجمه همه ریجیسترها هست مثلا timer .
    فقط میمونه روش کار کردن .. من خودمم یه سزی کتابخونه ساده نوشتم و باحاش عملی جواب گرفتم اگه میخواییم همه رو pdf کنیم با اموزش من پایم اما کاره یه نفر نیست خیلی زیاده :NO: :eek: :eek:
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر

دیدگاه

اخه مساله میکروش نیست.اگه اینجوره من فقط با 1768 و 7x256 کار میکنم!
      این کتاب اطلاعات مفیدی راجب هسته میکرو و مد های میکرو و مدیرت اونا داره که واسه هر میکرویی قابل استفاده هست.حالت های خاص رو نسبت قشنگ توضیح داده و ازشون استفاده کرده
      برای مثال نحوه بردن میکرو به مد thumb و arm و همچنین تغییر مد میکرو از user به ... چیزهایی بودن که من هیچ جا ندیده بودم و الان برای x256 تست کردم

دیدگاه

البته یکمم کاربران arm کمن مخصوصا رو nxp ...اگه بیشتر شن عالیه ..در هر صورت من خیلی پایم pdif چندتا درست کنیم واسه هر بخش arm یکی اگه علاقه نشون داده شد ادامه بدیم
        هيتلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alireza.r
          اخه مساله میکروش نیست.اگه اینجوره من فقط با 1768 و 7x256 کار میکنم!
          این کتاب اطلاعات مفیدی راجب هسته میکرو و مد های میکرو و مدیرت اونا داره که واسه هر میکرویی قابل استفاده هست.حالت های خاص رو نسبت قشنگ توضیح داده و ازشون استفاده کرده
          برای مثال نحوه بردن میکرو به مد thumb و arm و همچنین تغییر مد میکرو از user به ... چیزهایی بودن که من هیچ جا ندیده بودم و الان برای x256 تست کردم
          lمن منظورم امکاناتش و روشهای راه اندازیش بود .. راستش رو معماریش زیاد کار نکردم اما دوست دارم کار کنم اگه این تاپیک باعث شه کار کنم که دیگه عالی میشه..یه چیزیم اگه فهمیدیم به بقیه میگیم
          هيتلر

دیدگاه

ببخشید این کتابی که گذاشتین ماله 1768 هستش یا ماله اون یکی هاس منظورم اینه میشه 1768 رو با این کتاب شروع کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آیماز
              ببخشید این کتابی که گذاشتین ماله 1768 هستش یا ماله اون یکی هاس منظورم اینه میشه 1768 رو با این کتاب شروع کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
              سلام
              اون یکی ها دیگه کدوم میشه!؟
              خوب کتاب را دانلود کنید نگاه کنید ببینید به کارتون میاد یا نه
              فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
              فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
              فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
              فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

از استادان و دوستان گرامی من تا حالا هر کتابی در مورد arm خوندم به هیچ دردم نخورد به خاطر اینکه همش تعریف نمیدونم یه چیز های مسخره به نظر من تو الکترونیک بهترین راه عملی کردن پروژه هست که یاد بگیری از دوستان کسی کتابی داره که پروژه های عملی arm که بتونه برنامه نویسی این میکرو رو یاد بده و پروژه اجرا کنه سراغ داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آیماز
                  این کتاب برای LCP2368 هستش
                  هيتلر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rainbow.
                    از استادان و دوستان گرامی من تا حالا هر کتابی در مورد arm خوندم به هیچ دردم نخورد به خاطر اینکه همش تعریف نمیدونم یه چیز های مسخره به نظر من تو الکترونیک بهترین راه عملی کردن پروژه هست که یاد بگیری از دوستان کسی کتابی داره که پروژه های عملی arm که بتونه برنامه نویسی این میکرو رو یاد بده و پروژه اجرا کنه سراغ داره
                    دوست عزیز این کتاب تمامی جوانب رو اموزش داده و مثالهارو با keil اورده با یکم دستکاری به راحتی برای IAR هم قابل استفادست
                    هيتلر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X