اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تست میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تست میکرو

:wow: :wow:
    شب قبل با آب گرم و مسواک حسابی پشت و روی برد رو تمیز کردم.امروزم که برد خشک شد اتصالات و مقاومت های پول پ که برای حالت دیباگ هست و..... رو چک کردم.همه چیز درست بود.برنامه ای که گزاشته بودید رو ریختم.یه سری دستکاری هایی هم کردم.همشون خیلی خوب کار میکردند.
    فکر نمیکردم اصلا مشکل از این باشه. دیگه تجربه شد هر موقع به بردی هویه رو نزدیک کردم بعدش بشورم
    دست همه ی دوستانی که زحمت کشیدند و کمک کردند درد نکنه :bye
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

اقا من و خیلی ازدوستان همون اولا گفتیم که اول یه شستشو بکن .

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
      من هر وقت این جور مشکلات پیش میاد اول از همه یکم اسپری روی برد می گیرم و بعد هم هیتر رو می گیرم روش یه چند ثانیه معمولا مشکل حل می شه . البته اکثر این بورد ها مال نیست و مونتاژ دیگران بوده و هر دفعه کلی روغن از زیرش زده بیرون .
      اما خوبیش این بود که الان دیگه بعید می دونم که دیگه به مشکل که شما برخوردید برخوره .

راستی یادم افتاد که 1 سال پیش روی چند تا کار با هم کار می کردم و خیلی هم معمولا خواب الود . یکی از بردها از x256 اتمل استفاده کرده بودم
      اتمل چند تا پایه داره که باید pull down بشه و من هم کرده بود . و همپی هم به نظر درست بود ولی دستگاه بعد از چند دقیقه از کار می ایستاد و حتی با ریست کردن هم دیگه کار نمی کرد و دقیقا مثل شما تمام پایه ها 1 می شد و انگار که ریست مونده . بعد از چند روز که کلافم کرده و دقیقا روز تحویل گیر به لحیم کار دیگر قطعات روی برد دادم و دیدم در جریان هیت گرفتن روی برد یکی از این مقاومت ها سردی قلع گرفته اونو که درست کردم مشکل حل شد .

امید وارم از داستان بالا لذت برده باشید :biggrin:

دیدگاه

من خود میکرو رو که زدم برد رو شستم.بعد چند وقت چند تا از IO ها به هم وصل بودند و اون رو اصلاح کردم.دیگه فکر نمیکردم به خاطر این چند تا پایه لازم باشه تا بشورم اما ظاهرا خیلی هم مهمه :icon_razz:
        تجربه خوبی بود :nice:
        [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X