اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یادگیری lpc1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یادگیری lpc1768

نوشته اصلی توسط arvin2009
    میتونیم یک استاد بگیریم که روزی یک ساعت بیاد بصورت انلاین یک قسمت رو کاملا درس بده و یک مثال رو از پایه برسی کنه و روزانه تکلیف بده.
    سلام
    تجربه کلاس آنلاینی که من دارم برای تعداد بیشتر از دو نفر کانکت بشوند به یک نفر جالب نمی شه. ولی تکی من مشکلی نداشتم
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

ممنونم اقای زرکوب همین برنامه هم داشتم ولی مثل اینکه فقط توی این فرمها بچه ها دنبال یک بحث گرم می گردن تا یک مطلب اموزنده.

دیدگاه

سلام.
        اگه امکانش هست منم مایلم در گروهتون باشم.
        زمستان پارسال کار با 1768 رو شروع کردم ولی یک مدت نتونستم باهاش کارکنم. ولی الان دوباره شروع به کارکردم و میخوام بیشتر یاد بگیرم.

دیدگاه

چی شد این گروه؟ تموم شد؟ همه چی فراموش شد؟ من تازه دیروز سفارش دادم برد اموزشی 1768. امروز نرسید ولی فردا خدا بخواد میرسه دستم.

دیدگاه

اره .مثل اینکه همه اینجا حرفه ای هستند وفقط میتونن قسمتهای میکرو رو از روی سمپل کد نگاه کنند و فعال کنند و چشمک زن بسازند.

دیدگاه

من بازم میگم من هستم اما خب بلد نیستم برنامه نویسی برای همین پیام خصوصی ندادم :sad:
              من دوست دارم مدارات اینتر فیس وسخت افزاریشو یاد بگیرم(نه داخل میکرو)خارجش رو.اگه به دردتون میخورم.دریغ نکنید :cry:
              [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

اقا منم هستم همه جوره هر روزم هم میام سر میزنم فقط هر چه میتونیم زودتر شروع کنیم چون من میخوام برد اموزشی بسازم :wow:

دیدگاه

پاسخ : تشکیل تیمی از تازه کارهای و مشتاقان یا

نوشته اصلی توسط PLASMA
                  سلام.
                  اگه امکانش هست منم مایلم در گروهتون باشم.
                  زمستان پارسال کار با 1768 رو شروع کردم ولی یک مدت نتونستم باهاش کارکنم. ولی الان دوباره شروع به کارکردم و میخوام بیشتر یاد بگیرم.

سلام دقیقا با صحبت این دوستمون موافقم.به علت مشغله های زیاد چند وقتی هست نتونستم یا lpc1768 کار کنم.الانم مایلم توی گروه باشم قبلا هم یک کارایی کردم با1768.حالا انشالله که با این مبحث ها همه بتونیم به جایی برسیم....

البته پیشنهاد میکنم اول یک مقدمه ای درمورد زبان c در حد شروع کار با این میکرو (در حد دستورات ابتدایی و تابع نویسی و آرایه ها و ....... ) گفته بشه و بعد رفت سراغ رجیستر ها و دستورات برنامه نویسی این میکرو (کاری که اکثر مطالب آموزشی فاقد اون هستند)

دیدگاه

دوستان قرار گروه با همین بچه هایی که اعلام امادگی کردن شروع بشه.برای جمع شدن همه در یک ساعت خاص لطفا هرچه سریعتر ایدی یاهوی من رو اد کنید
                    omid2572

دیدگاه

سلام جناب دیدم دارین گروه رو تشکیل می دین گفتم خیلی سریع من هم بیام اقدام به فعالیت تو این گروه کنم
                      برد اموزشی حرفه lpc هم خرید شده
                      لطفا هماهنگ کنید ممنون
                      پیروزی یعنی : توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر بدون از دست دادن اشتیاق . . .
                      ------------------------------------------------------------ - - -
                      صبرت که تمام شد نرو!
                      "معرفت"
                      تازه از آن لحظه آغاز می شود...

دیدگاه

سلام دوستان . گار گروهی خیلی خوبه . منم هستم . :agree:

دیدگاه

دوستانی که میخوان تو گروه باشن برای ارتباط بهتر فقط ایدی اعلام شده را ادد کنند تا تعداد مشخص بشه.تعداد 15 نفر گروه بسه خواهد شد
                          omid2572@yahoo.com

دیدگاه

بنا به درخواست دوستان برای حل مشکل ثبت اکانت یاهو یک تاپیک با همین موضوع زدم تا مشکل دوستان برطرف بشه
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=86163.0
                            پیروزی یعنی : توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر بدون از دست دادن اشتیاق . . .
                            ------------------------------------------------------------ - - -
                            صبرت که تمام شد نرو!
                            "معرفت"
                            تازه از آن لحظه آغاز می شود...

دیدگاه

اقا منم هستم...برد هم خریدم...چیزی بلد نیستم ولی شدیدا مشتاقم یادبگیرم...

دیدگاه

منم هستم....
                                ولی چرا سختش میکنید و یاهو ادد و...
                                خب یه تاپیک همینجا درست کنید و هرکی خواست اعلام آمادگی کنه...
                                اگر از تاپيکي بدتون مياد...
                                اگر با استارتر تاپيکي مشکل دارين...
                                اگر خواستين تاپيکي فراموش بشه...
                                ...بگين که
                                [glow=red,2,300]من تو اون تاپيک پستي ارسال کنم.[/glow]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X