اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طریقه ساخت meno

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : طریقه ساخت meno

اقای نور بخش جدا گل کاشتید.خیلی جالبه ولی حیف من انقدر سواد ندارم.در مورد توابع جایی توضیح ندادید؟ایا میشه کتابخانه رو تغییرش بدم و برای ال سی دی رنگی هم ازش استفاده کنم.شما روی ال سی دی رنگی با این کتابخانه کار نکردید؟خیلی تغییر میخواد؟
    در کدهای شما هیچ گونه کامنتی نیست که بدونم این تابع چیه و کارش چیه

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : طریقه ساخت meno

نوشته اصلی توسط D.S
      اقای نور بخش جدا گل کاشتید.خیلی جالبه ولی حیف من انقدر سواد ندارم.در مورد توابع جایی توضیح ندادید؟ایا میشه کتابخانه رو تغییرش بدم و برای ال سی دی رنگی هم ازش استفاده کنم.شما روی ال سی دی رنگی با این کتابخانه کار نکردید؟خیلی تغییر میخواد؟
      در کدهای شما هیچ گونه کامنتی نیست که بدونم این تابع چیه و کارش چیه
      با سلام،

لطف دارید برادر، ناقابله :mrgreen:
      برای استفاده از این کتابخونه در LCD های رنگی نیازی به اعمال تغییرات خاصی نیست.
      فقط نکته اینه که باید امکان خوندن مموری صفحه نمایش LCD وجود داشته باشه تا بشه نوارهای "های لایت" رو در جاهای مورد نظر نمایش بدید در غیر اینصورت فقط میشه در مد 2 از HighlightMode از اون استفاده کرد که خیلی جالب به نظر نمیرسه!

توی کدها، هر جا که لازم بوده، مختصر کامنتی درج کردم! قبول دارم که کامنت ها کم هستند. ولی اسم روتین ها نشون دهنده عملکرد اونها هستند و پیچیدگی خاصی هم برای تحلیل ندارند ضمن اینکه نحوه استفاده از اونها در مثال های ارائه شده کاملا ملموس و قابل درکه ......

باز اگر کمکی از دستم بر بیاد، خوشحال میشم در خدمتتون باشم ...
      مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X