اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بخش uart مربوط به استارتر کیت LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بخش uart مربوط به استارتر کیت LPC1768

تقریبا یک هفته هست که این برد رو خریدم ... تقریبا نصف برنامه ها رو باهاش تست کردم و مشکلی نداشته .... فقط برنامه uart خروجی مطلوب رو نداره ( کاراکترهای بهم ریخته نشون میده ) . با توجه به تنظیماتی که تو فایل Uart.c دیدم تنظیمات به این شکله :
    Baudrate =1150200 , databit = 8 , stopbit=1 , parity=none که همین تنظیمات رو تو هایپر ترمینال هم پیاده کردم فقط نتیجه مطلوب حاصل نشد. در ضمن از دو نوع مختلف مبدل usb به سریال که سالم هست و بر روی سایر بردهام داره جواب میده استفاده کردم ولی مشکل حل نشد . خوشحال میشم دوستان منو راهنمائی کنن. پیشاپیش تشکر

پاسخ : بخش uart مربوط به استارتر کیت LPC1768

سلام
    منظورت از استارتر کیت چیه؟ کدوم بردو میگی؟
    لینکشو میزاری برام
    نمیدونم بالا اشتباه تایپی بوده یا نه ولی Baudrate =1150200 اشتباه هست و باید 115200 باشه
    سرعتو کم کن ببین بازم اشتباه کاراکترا رو میفرسته
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

آره اشتباه تایپی بود ... کلیه باود ریتها از 1200 تا 115200 امتحان کردم بازم خروجی درستی نداشت

دیدگاه

آقای ایمانی میتونید بگید اشکال کار از کجاست ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sanatnegar
          آقای ایمانی میتونید بگید اشکال کار از کجاست ؟
          والا خیلی روش فکر کردم ولی هیچی به ذهنم نمیرسه.
          مشکلی که شما دارین در چند حالت اتفاق میوفته. یکی سیم گراند رو یکی نکرده باشی و یکی هم این که باود ریت دو طرف یکی نباشه
          الان حدس من اینه که روغن لجیم روی برد مونده باشه. مسیر usart رو چک کن روی برد ببین جاییش روغن لحیم نمونده؟
          ی کار دیگه هم کن. با مولتی متر از پایه میکرو تا خروجی usart روی برد رو تست کن ببین قشنگ متصل هست یا نه
          زندگی یعنی امید و حرکت
          کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
          سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
          برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
          به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X