اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

lpc1768 ver 1 و بورد هاو ماژول های وایرلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

lpc1768 ver 1 و بورد هاو ماژول های وایرلس

سلام دوستان من بورد lpc1768 رو دارم البته ورژن 1 رو همونی که تمام قطعاتش به هم ریخته است و باید خودمون لحیم کنیم ؟
    ازتون سوالی داشتم تو فروشگاه دیگه از این بورد نیس مثله اینکه ؟
    دوستان برای ماژول nrf24 و سیم 908 کسی اطلاعاتی داره ضمنا آیا با ماژول سیم 908 میشه انتقال تصویر کرد ؟ با ان ار اف مطالبی پیدا کردم ولی نمی دونم با این بورد میشه یا نه ؟من می خوام تصویر رو انتقال بدم با میکروی avr و یا با این بورد حالا با سیم 908 کار کنم یا nrf24 و یا مودم 3g ? البته من شنیدم اگر با سیستم ها embeded صنعتی کار کنم بهتره چون ویندوزشون کار کنترل رو انجام میده و من فقط کد نویسی می کنم ضمنا چون ورودی های مختلفی داره میشه اطلاعات رو از دوربین خوند و ارسال کرد من می خوام یک تصویر رو بگریم هر 1 دقیقه مثلا سپس اونه بر روی یک نمایشگر نشون بدم , ویک رله قطع و وصل شه حالا دوستان کدوم نمایشگر رو پیشنهاد میکنند موبایل ؟تلویزیون ؟یا ال سی دی رنگی ؟البته خودم موبایل رو بیشتر در نظر دارم ؟یک توضیح مفصل می خوام
    خودم ماژوا سیم 908 رو گرفتم ولی یکی به من گفت که سرعتش پایینه و بهتره با مودم3g و یا سیستم embeded و یا ان ار اف 24 کار کنی ؟
    در ضمن
    من باید یا با این بورد یا بوردی که قطعاتشو دارم این طراحی رو انجام بدم زیاد وضع مالی خوب نیست برم آردینو یا هر چیز دیگه بخرم !و آیا از دوربینی مثل ov9655 ویا resbery pi میشه استفاده کرد و به این بورد وصل کرد چه دوربینی پیشنهاد میک نید من احتمال زیاد با nrf24 کار میک نم دوربینی که می خوام استفاده کنم رنگی هم نبود مهم نیست فقط می خوام 1 یا 2 کیلومتر رو جواب بده با ان ار اف شنیدم تو رنج 256 تا 1.2km جواب میده البته تو دیتا شیتش دیدم شما چه دوربینی پیشنهاد می نمائید دوستان البته در آینده شاید به خوام با این بورد کار پردازش تصویر هم بکنم ؟نمیشه با یک دوربین معمولی و با یک سری ماژول سخت افزاری که متصل به بورد lpc میشه کار پردازش تصویر کرد ؟ماژول rfm70 چه جوره ؟

اضافه شده در تاریخ :
    چی شد دوستان ؟

اضافه شده در تاریخ :
    نبود کسی دوستان زیاد وقت ندارم این بورد مسلما با بورد خود فروشگاه فرق هیی داره ولی طریقه برنامه نویسی و کار با دوربین و nrf یکی باید باشه ؟ چه کار باید بکنم !

اضافه شده در تاریخ :
    کار رو به دست گرفتم سوال داشتم دوستان تنها نذارن من رو
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

پاسخ : lpc1768 ver 1 و بورد هاو ماژول های وایرلس

با سلام

خیلی کلی و درهم و برهم نوشتی . بهتر بود سوالتت رو جدا از هم و با شماره مشخص میکردی .

القصه
    انگار شما میخوای 7-8 پروژه رو باهم انجام بدی . به اینصورت هم زود خسته میشی و هم اشتباهات هرچند جزئی باعث میشه به جواب نرسی. توصیه میکنم حتما یک متدولوژی توسعه نرافزار و سخت افزار برای خوت مشخص کنی و
    بعد شروع کنی .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

پاسخ : lpc1768 ver 1 و بورد هاو ماژول های وایرلس

ممنون از جوابتون می تونم بپرسم برای شروع شما راهنمایی میک نید چه طور شرو به کار کنم ؟!
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X