اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Ethernet Bootloader برای LPC1768 و LPC1788

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Ethernet Bootloader برای LPC1768 و LPC1788

سلام

من فهمیدم که از طریق تمام پریفرال های ارتباطی میشه میکرو رو پروگرم کرد حتی با پین های IO ، منتها باید اول بوت لودر هر کدومو بنویسی.حالا برای اترنت هم باید بوت لودرشو داشته باشیم.من برای lpc1768 رو از محل نصب flashmagic گیر آوردم . با استفاده از falshmagic میشه از طریق ethernet میکرو رو پروگرم کرد با بوت لودر.

من این برنامه رو روی برد lpc1768 پروگرم کردم و به نظر قسمت بوت لودر درسته ولی وقتی user program که مثال خود flash magic هست پروگرم میکنم unable to communicate میده .اترنت درسته چون با easy web تست کردم.
    تمام مراحلو طبق manual خود flash magic و AN10744 Ethernet secondary ISP bootloader انجام دادم.اون قسمت handshake انجام نمیشه.
    کسی این کارو انجام داده؟راهنمایی میتونید بکنید؟در مورد تنظیمات یا هر نکته ای که به نظرتون میرسه.

با تشکر

پاسخ : Ethernet Bootloader برای LPC1768 و LPC1788

خب خیلی ممنون از انبوه پاسخ هاتون
    خودم فهمیدم برنامه درست بود فقط باید برنامه flash magic تو مد run as administrator باز بشه ، همین!

حالا باید برای LPC1788 این برنامه رو تبدیل کنیم.
    کسی نظری داره؟

دیدگاه

من header فایل ها و startup و pin selection هارو تغییر دادم و به LPC1788 تبدیل کردم.اما الان این Error رو میده:

.\Obj\ethernet_bootloader.axf: Error: L6982E: AT section startup_lpc177x_8x.o(.ARM.__at_0x02FC) with base 0x000002fc limit 0x00000300 overlaps address range with AT section sbl_main.o(.ARM.__at_0x2FC) with base 0x000002fc limit 0x00000300.

این چیه و چطور میشه حلش کرد؟

دیدگاه

کس نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X