اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع کار با : Discovery kit for STM32 F4 series - with STM32F407 MCU

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : شروع کار با : Discovery kit for STM32 F4 series - with STM32F407 MCU

من روی بورد stm32f407 با پروگرامر داخلی st-link کار میکنم. تا دیروز با بورد مشکلی نداشتم ولی یه نمونه کد keil از اینترنت گرفتم و روی میکرو پروگرام کردم. حالا دیگه هیچ برنامه ای روی بورد پروگرم نمیشه و این error رو میزنه:
    Internal command error
    :angry:
    لطفا راهنمونی کنین.
    این OPTION BYTE رو چه جوری نگاه کنم که تغییر کرده یا نه؟ ممکنه فیوزبیتهای میکرو قفل شده باشن؟ :question:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FARID499
      من روی بورد stm32f407 با پروگرامر داخلی st-link کار میکنم. تا دیروز با بورد مشکلی نداشتم ولی یه نمونه کد keil از اینترنت گرفتم و روی میکرو پروگرام کردم. حالا دیگه هیچ برنامه ای روی بورد پروگرم نمیشه و این error رو میزنه:
      Internal command error
      :angry:
      لطفا راهنمونی کنین.
      این OPTION BYTE رو چه جوری نگاه کنم که تغییر کرده یا نه؟ ممکنه فیوزبیتهای میکرو قفل شده باشن؟ :question:
      سلام من هم همین مشکل برام پیش اومد با پورت سریال برنامه اشتباهی که ریخته شده رو پاک کنید
      راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

چرا هیچ آموزشی برای این بورد نیست؟

اگه منبعی برای آموزش معماری این میکروکنترلر میشناسید معرفی کنید
        جدیدترین ویرایش توسط روح الامین; ۱۹:۲۰ ۱۳۹۵/۰۶/۱۶. دلیل: ادغام به دلیل جلوگیری از دو پست جداگانه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronic_2222 نمایش پست ها
          چرا هیچ آموزشی برای این بورد نیست؟

اگه منبعی برای آموزش معماری این میکروکنترلر میشناسید معرفی کنید
          انگلیسی که تا دلتون بخواد هست.
          از سایت شرکت سازنده می تونید بگیرید. یا فارسی می خوایید؟ فارسی کم هست ولی با برنامه های نمونه موجود در نت و خود شرکت سازنده می تونی راحت یادبگیری.

دیدگاه

میشه برای فارسیش بهترین لینک رو بدین؟
            ممنون

دیدگاه

باید بگردید ولی مثلا با یه جستجوی سریع و کوچیک اینو پیدا کردم:

اگر شما بتوانید فقط از printf در دستورات خروجی خود به صورت مستقیم بر روی USART یا lcd و چیزهای دیگر استفاده کنید بسیار عالی است. آموزش مخصوص stm32f4 میباشد

ولی با برنامه های نمونه همش رو میشه یاد گرفت. بدون نیاز به تسلط نسبتا خوب به انگلیسی.

دیدگاه

سلام
                کتابخانه lcd کاراکتری برای این برد دیسکاوری و "نحوه نصب کتابخانه روی stm32 cube و keil" رو میخواستم.
                ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronic_2222 نمایش پست ها
                  سلام
                  کتابخانه lcd کاراکتری برای این برد دیسکاوری و "نحوه نصب کتابخانه روی stm32 cube و keil" رو میخواستم.
                  ممنون
                  سلام
                  بر اساس اسم درایور نمایشگرت توی نت دنبالش برای STM32 بگرد. اگه نبود از نمونه های دیگه مثلا مربوط به AVR یا PIC بردار. بعد از ایجاد مقداردهی ها با Cube و ایجاد فایل ها، کتابخونه ات رو بذار توی فایل پروژه و توی کیل به پروژه ات ضمیمه اش کن. و شروع کن به کار باهاش و تنظیم کردنش. ممکنه یه مقدار مشکل تایمینگ پیدا کنی. من خودم یه کتابخونه ساخته بودم ولی نمی دونم کجا گذاشتمش توی کامپیوتر.
                  ولی شما به امید من منتظر نباش. بگردی احتمال زیاد هست.

دیدگاه

سلام
                    من یک سوال داشتم ، مدل f407 از مبتدی تا پروژه های پردازش نسبتا ساده صوت و تصویر جواب می دهد ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X