اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهم :: کمک در مورد چگونگی راه اندازی STM32

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مهم :: کمک در مورد چگونگی راه اندازی STM32

ای وای ببخشید یادم نبود که مهندس هم یجور ....
    واقعاً شان و منزلت مهندس پایین آمده!

ولی یک مهندس خیلی کار ها ازش بر می آید... به شرطی که واقعاً مـــــــهـنـدس باشه.

من یکی از گفتن مهندس به کسی یا شنیدن اون نسبت به خودم ناراحت نمی شوم.چون که خاطره ای از شهید مصطفی احمدی روشن، شنیدم که هم دوره ای های ایشون بهشون می گن که بیا برای ارشد بخونیم و ادامه بدهیم و ایشون در جواب می گه که با همین لیسانس خیلی کارها می شه کرد.

می دونید که ایشون با همون مدرک لیسانس شون کارهای بسیار بزرگی کردند و در مقام یک دانشمند بودند.

همواره يادمان باشد:
    1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

پاسخ : مهم :: کمک در مورد چگونگی راه اندازی STM32

نوشته اصلی توسط S_Ahmad
      ای وای ببخشید یادم نبود که مهندس هم یجور ....
      واقعاً شان و منزلت مهندس پایین آمده!

ولی یک مهندس خیلی کار ها ازش بر می آید... به شرطی که واقعاً مـــــــهـنـدس باشه.

من یکی از گفتن مهندس به کسی یا شنیدن اون نسبت به خودم ناراحت نمی شوم.چون که خاطره ای از شهید مصطفی احمدی روشن، شنیدم که هم دوره ای های ایشون بهشون می گن که بیا برای ارشد بخونیم و ادامه بدهیم و ایشون در جواب می گه که با همین لیسانس خیلی کارها می شه کرد.

می دونید که ایشون با همون مدرک لیسانس شون کارهای بسیار بزرگی کردند و در مقام یک دانشمند بودند.
      شوخی میکنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X