اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخانه های فایل سیستم در STM32

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کتابخانه های فایل سیستم در STM32

سعی کردم با دستکاری reg ها دستوراتو ارسال کنم
    cmd0
    cmd8
    رو ارسال می کنم و باید منتظر پاسخ بشم که پاسخ دریافت میشه ولی 0 است . sd رو از مدار خارج کردم ولی باز هم همین پاسخ دریافت شد

دیدگاه

سلام دوست عزیز،
      بنده از SDIO استفاده نکردم و با استفاده از واحد SPI و کتابخونه FF خود کیل و کتابخونه Chan راه اندازی کردم.

موفق باشید

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کنجکاو!
        سلام دوست عزیز،
        بنده از SDIO استفاده نکردم و با استفاده از واحد SPI و کتابخونه FF خود کیل و کتابخونه Chan راه اندازی کردم.

موفق باشید
        خیلی ممنون از پاسختون با spi مشکلی نیست ولی sdio رو هرکاری کردم نشد از chan استفاده کردم بازم نشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کنجکاو!
          سلام دوست عزیز،

موفق باشید
          مهندس با spi به چه سرعتی رسیدید؟ منظورم سرعت خوندنو نوشتنه من سرعت نوشتنم 380KB/s است اما تو یه فرومی دیدم که سرعت نوشتنو 800KB/s گفته بودن.
          ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

دیدگاه

سلام،
            ببخشید من بورد stm32ای که داشتمو واسه پروژه ای دادم رفت :| الان دسترسی ندارم بتونم تست کنم و قبلاً هم واقعاً در این مورد کنجکاوی نکرده بودم!

«پشتکار» «پشتکار» «پشتکار»

دیدگاه

سلام
              یکی 2 روزه که دنبال راه اندازی SDIO ا استفاده از این برد دیسکاوری اف4 هستم
              کتابخونه هایی که استفاده کردم مال خود کیل هستن ، شامل کتابخونه FlashFs و درایور های مورد نیاز که از شاخه زیر برداشتم :
              C:\Keil\ARM\Boards\Keil\MCBSTM32F400\RL\FlashFS
              حالا مشکلم اینجاست
              توابع اصلی شامل باز کردن فایل ، خوندن ، نوشتن ، بستن و غیره توی هدر STDIO.H قرار داره و یه سری تابع دیگه شامل اینیشیال کردن کارت ، rename کردن فایل ، فرمت کردن کارت و غیره توی هدر RTL.H قرار داره
              الآن من با کلیه توابع RTL.h مشکلی ندارم ، همشون به درستی کار میکنن ، اما توابع STDIO کار نمیکنن و مقدار بازگشتیشون unsuccess هست
              کسی نظری داره ؟!
              ورژن کیل هم 4.7 هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shayanmelody
                سلام
                یکی 2 روزه که دنبال راه اندازی SDIO ا استفاده از این برد دیسکاوری اف4 هستم
                کتابخونه هایی که استفاده کردم مال خود کیل هستن ، شامل کتابخونه FlashFs و درایور های مورد نیاز که از شاخه زیر برداشتم :
                C:\Keil\ARM\Boards\Keil\MCBSTM32F400\RL\FlashFS
                حالا مشکلم اینجاست
                توابع اصلی شامل باز کردن فایل ، خوندن ، نوشتن ، بستن و غیره توی هدر STDIO.H قرار داره و یه سری تابع دیگه شامل اینیشیال کردن کارت ، rename کردن فایل ، فرمت کردن کارت و غیره توی هدر RTL.H قرار داره
                الآن من با کلیه توابع RTL.h مشکلی ندارم ، همشون به درستی کار میکنن ، اما توابع STDIO کار نمیکنن و مقدار بازگشتیشون unsuccess هست
                کسی نظری داره ؟!
                ورژن کیل هم 4.7 هستش
                سلام مهندس سوکت کارت حافظه روی بورد هست یا کارت حافظه را جدا متصل کردین؟ میشه شماتیک اتصالاتتون رو ارسال کنید؟ من از کتابخانه keil اصلا جواب نگرفتم فک می کنم سخت افزارم اشکال داره میشه شماتیک رو ارسال کنید؟
                خیلی ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X