اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش EmWin روی میکرو های STM32 ((قابل توجه علاقه مندان TFT LCD))

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش EmWin روی میکرو های STM32 ((قابل توجه علاقه مندان TFT LCD))

........................................
    اموزش اگه گذاشتی یک فایل سورس + یک فایل شماتیک + یک ویدیو از کار بزارید
    بعد بیاید رو جزئیات بحث کنید
    کسی تونسته با stm32f407 ال سی 7 اینچی راه اندازی کنه ؟
    جدیدترین ویرایش توسط antipa; ۱۰:۰۱ ۱۳۹۹/۰۱/۰۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط antipa نمایش پست ها
      ........................................
      اموزش اگه گذاشتی یک فایل سورس + یک فایل شماتیک + یک ویدیو از کار بزارید
      بعد بیاید رو جزئیات بحث کنید
      کسی تونسته با stm32f407 ال سی 7 اینچی راه اندازی کنه ؟
      داداش اموزشه دیگه بندا خدا همین که شروع کرده دمش گرم براش نمیشه تعیین تکلیف کرد که حتما سورس کدتم بزار

دیدگاه

از دوستان کسی تونسته emWin رو با استفاده از رم خارجی راه اندازی کنه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AliHaji69 نمایش پست ها
          از دوستان کسی تونسته emWin رو با استفاده از رم خارجی راه اندازی کنه ؟
          نه متاسفانه، من سعی کردم با این میکرو راه اندازی کنم ولی نشد
          [img width=67 height=100]http://dc365.4shared.com/img/pGCA8eEE/30607875402595991224.jpg[/img]
          1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
          2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
          3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kazemihossein33 نمایش پست ها
            نه متاسفانه، من سعی کردم با این میکرو راه اندازی کنم ولی نشد
            مثالی چیزی سراغ نداری ؟ باز رو مثال هم وقت بذاری میشه سر در آورد ازش
            داخل مثالهای خود ST که من نگاه کردم همش رم داخلی بود.

دیدگاه

حدود سه سال گذشت...

عذرخواهی می کنم که نتونستم ادامه بدم
              آیدی های شبکه های اجتماعی رو گذاشتم از اون طریق پیام بدید
              این سایت باگ داره صندوق پیام هام خالیه اما نوشته ظرفیتش تکمیله و پاک هم نمیشه
              جدیدترین ویرایش توسط alidehghan288; ۲۳:۵۶ ۱۳۹۹/۰۵/۲۴.
              معيار واقعي بودن تصميم، آن است که دست به عمل بزنيم.

دیدگاه

ببخید شما اینجا تنظیمات کیوب رو فقط برایf4 گفتین،اگه بخوایم با f103 راه بندازیم،چه تنظیماتی رو باید برای کیوب انجام بدیم؟چون f103 خیلی از چیزهایی که شما برای کیوب گفتین رو نداره

دیدگاه

سلام
                  ممنون از توضیحات
                  عالی بود.
                  جدیدترین ویرایش توسط majid.salehi; ۲۲:۰۳ ۱۳۹۹/۰۶/۱۴.

دیدگاه

همه ی کتابخونه هایی که گفتید ادد کردم وقتی کامپایل رو میزنم متغییر uwTick; در کتاب خانه ی gui_x.c ارور میده
                    ..\GUI library\core\GUI_X.c(53): error: #147 : declaration is incompatible with "volatile uint32_t uwTick" (declared at line 60 of "../Drivers/STM32F1xx_HAL_Driver/Inc/stm32f1xx_hal.h")

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

همه ی کتابخونه هایی که گفتید ادد کردم وقتی کامپایل رو میزنم متغییر uwTick; در کتاب خانه ی gui_x.c ارور میده
                    ..\GUI library\core\GUI_X.c(53): error: #147 : declaration is incompatible with "volatile uint32_t uwTick" (declared at line 60 of "../Drivers/STM32F1xx_HAL_Driver/Inc/stm32f1xx_hal.h")

دیدگاه

سلام من یک پروژه با stm32f103veو emwinنوشتم ولی هرکاری میکنم چیزی نشون نمیده فقط یک صفحه ابی میاد .کتابخونه ال سی دی جدا گونه تست کردم درست کار میکنه فقط emwin راه نمیوفته اگر ممکنه کمکم کنید من برنام رو اینجا میزارم اگر ممکنه نگاه بندازید http://uupload.ir/view/25pf_fd4.rar/

سلام من یک پروژه با stm32f103veو emwinنوشتم ولی هرکاری میکنم چیزی نشون نمیده فقط یک صفحه ابی میاد .کتابخونه ال سی دی جدا گونه تست کردم درست کار میکنه فقط emwin راه نمیوفته اگر ممکنه کمکم کنید من برنام رو اینجا میزارم اگر ممکنه نگاه بندازید http://uupload.ir/view/25pf_fd4.rar/

سلام من یک پروژه با stm32f103veو emwinنوشتم ولی هرکاری میکنم چیزی نشون نمیده فقط یک صفحه ابی میاد .کتابخونه ال سی دی جدا گونه تست کردم  درست کار میکنه فقط emwin راه نمیوفته اگر ممکنه کمکم کنید من برنام رو اینجا میزارم اگر ممکنه نگاه بندازید

سلام من یک پروژه با stm32f103veو emwinنوشتم ولی هرکاری میکنم چیزی نشون نمیده فقط یک صفحه ابی میاد .کتابخونه ال سی دی جدا گونه تست کردم  درست کار میکنه فقط emwin راه نمیوفته اگر ممکنه کمکم کنید من برنام رو اینجا میزارم اگر ممکنه نگاه بندازید

دیدگاه

سلام مهندس خسته نباشید
                        خیلی از زمانی که این آموزش رو منتشر کردید گذشته و ما جا مونده ها دیگه حتی به عکس هایی که آپلود کردید هم دسترسی نداریم
                        امکانش هست که دوباره این موضوع رو آموزش بدید؟

سلام مهندس خسته نباشید
                        خیلی از زمانی که این آموزش رو منتشر کردید گذشته و ما جا مونده ها دیگه حتی به عکس هایی که آپلود کردید هم دسترسی نداریم
                        امکانش هست که دوباره این موضوع رو آموزش بدید؟

سلام مهندس وقت تون بخیر
                        چون خیلی وقته که از این آموزش میگذره ما جامونده ها حتی به عکس هایی که آپلود کردید هم دسترسی نداریم
                        امکانش هست که یک بار دیگه emwin رو آموزش بدید؟

سلام مهندس وقت تون بخیر
                        چون خیلی وقته که از این آموزش میگذره ما جامونده ها حتی به عکس هایی که آپلود کردید هم دسترسی نداریم
                        امکانش هست که یک بار دیگه emwin رو آموزش بدید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X